V22 Osprey Flight Simulator 1.19 (Android)

V22 Osprey Flight Simulator

V22 Osprey Flight Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

V22 Osprey Flight Simulator gerçekçi bir uçuş simülatörüdür

V22 Osprey Flight Simulator oyunculara sıradışı bir hava aracını kullanabilme imkanı veren bir mobil uçak simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir uçak simülasyonu olan V22 Osprey Flight Simulator'da oldukça özel bir uçağı kullanabilmekteyiz. Oyunumuzun kahramanı olan V22 Osprey geliştirilme sürecinin 35 milyar dolara mal olduğu bir hava aracı. Bir helikopter ve uçağın birleşimi olan V22 Osprey havada yüksek hızda yol alabilirken sahip olduğu çift pervane sayesinde dikey iniş ve kalkış yapabiliyor. Bu da onu oldukça esnek bir hava aracı haline getiriyor. V22 Osprey sahip olduğu yetenekler sayesinde uçak gemilerinde kullanıma ideal hale gelen bir hava aracı.

V22 Osprey'in melez yapısı nedeniyle bu hava aracı kullanımı oldukça karmaşık olan bir araç. V22 Osprey Flight Simulator'da V22 Osprey'i kullanmanın ne kadar büyük bir mücadele olduğunu bireysel olarak tecrübe edebiliyorsunuz. Oyun boyunca bize verilen görevlerde V22 Osprey'i dikey olarak kaldırıp indirmeye ve dar alanlara iniş yapmaya çalışıyoruz. Oyun içersisinde serbest gezinti modu da yer alıyor.

V22 Osprey Flight Simulator arcade türünde bir uçak savaşı oyunundan ziyade gerçekçi uçuş sistemlerini baz alan bir simülasyon oyunu. Eğer bu tür bir oyun oynamayı düşünüyorsanız V22 Osprey Flight Simulator sizi tatmin edecektir. Oyunun grafik kalitesinin ortalama olduğu söylenebilir.