Android için En İyi 7 Konsol Emülatörü

80'li ve 90'lı yıllarda çocuk olmak konulu onca şey yazıldı çizildi ama bu dönem içersinde deneyimlediğimiz video oyunlarının da üzerimizde etkisi oldukça büyük. O dönem ilk kez video oyunlarıyla tanışan ve inanılmaz maceralarının anılarını canlı tutan ki

Android için En İyi 7 Konsol Emülatörü

80'li ve 90'lı yıllarda çocuk olmak konulu onca şey yazıldı çizildi ama bu dönem içersinde deneyimlediğimiz video oyunlarının da üzerimizde etkisi oldukça büyük. O dönem ilk kez video oyunlarıyla tanışan ve inanılmaz maceralarının anılarını canlı tutan kitleyi mutlu edeceğimiz bir haberimiz var. Android cihazınız varsa, eski oyun klasiklerini cep telefonunuzdan veya tabletinizden oynamanız mümkün. Öte yandan oyun dünyasının tarihini yakalamak isteyen yeni gençlik için de inanılmaz bir hazine teşkil eden emülatörler, pratik anlamda satıştan kaldırılmış veya ülkemize hiçbir zaman ulaşmamış oyunları oynamamızı sağlıyor.

Dünya üzerinde CoolROM gibi servisler ROM dosyalarına ulaşmanızı sağlıyor olsa da yasadışı bir yönelime girmediğinizde emin olmakta fayda var. Bu sebepten dolayı dijital bir kopyasına sahip olma hakkınız olan oyunları oynamanızı tavsiye ediyoruz. Yasal sınırlamalar konusunda emin olmanız konusunda sizi teşvik etmeyi amaçlamakla birlikte sizlere fiyat/kalite hesabı üzerinden en iyi örnekleri sıralamaya çalıştık. Android cihazlarınız üzerinden oynayabileceğiniz oyunlara konsol kategorlilerine göre birlikte bakalım.

YORUMLAR