DraStic DS Emulator

DraStic DS Emulator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 737
  • DOSYA BOYUTU 12.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Exophase

DraStic DS Emulator, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde Nintendo DS oyunlarını oynamanızı sağlayan ücretsiz ve başarılı bir Android emülatörü.

DraStic DS Emulator, eski oyunlara ilgisi olan Android kullanıcılarına Nintendo DS oyunları oynama fırsatı sunan ücretsiz bir Android emülatör uygulaması. Normal şartlarda emülatörler hızlı bir oyun bilgisayarınız bile olsa yavaş çalışan ve oyucuları bekleten yazılımlar. Fakat Drastic, Android cihazlar üzerinde hızlı çalışmak için geliştirilen ve sırf hız konusunda iyi olabilmesi için ekstra özelliklere sahip olan bir emülatör.

Eğer sahip olduğunuz Android mobil cihaz eski modelse emülatörü kullanırken biraz problem yaşayabilirsiniz. Takılmalar veya bekleme sürelerinin uzunluğu sizi oyun oynamaktan bezdirebilir. Fakat sahip olduğunuz Android cihaz yeni nesilse ve özellikle en az 4 çekirdekli bir işlemcisi varsa, emülatör ile neredeyse tüm oyunları normal halinden çok daha performanslı oynayabiliyorsunuz.

Oynadığınız oyunların grafik kalitesini arttıran ve Nintendo DS ekranını dilediğiniz gibi yerleştirip düzenlemenizi sağlayan DraStic DS Emulator, aynı zamanda oynadığınız oyunları dilediğiniz zaman kaydederek daha sonra devam etme şansı da sunuyor.

Nintendo DS oyunlarına ait binlerce hileyi de içerisinde barındıran uygulama, böylelikle hile yaparak oynamak isteyen oyunculara da yardımcı oluyor. Kayıtlı oyunlarınızı Google Drive üzerine senkron ederek düzenli olarak depolayabilen uygulama, böylece cihazınızda yaşayabileceğiniz olası bir problem durumunda oyunlara kaldığınız yerden devam etme lüksüne sahip olmanızı sağlıyor.

Nintendo DS oyunları oynamak ve maziye dönmek istiyorsanız bu uygulamayı mutlaka indirmelisiniz.