FIFA 15 Türkçe Yama

FIFA 15 Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 120,503
  • DOSYA BOYUTU 33.8 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Türkçe Spiker

FIFA 15 Türkçe Yama oyunculara FIFA 15'i Türkçe olarak oynama imkanı veriyor.

FIFA 15 Türkçe Yama oyunculara EA Sports'un popüler futbol oyunu serisi FIFA'nın son üyesi FIFA 15'i Türkçe olarak oynama fırsatı veren bir Türkçe dil yamasıdır.

FIFA 15 Türkçe Yama İndir

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirerek FIFA 15 üzerine kurabileceğiniz bu Türkçe yama sayesinde oyundaki metinler Türkçe hale geliyor ve eğer İngilizce'niz iyi değilse oyun sizin için çok daha anlaşılır bir hal alıyor.

Türkçe Spiker'e bağlı FIFA exTReme ekibi tarafından hazırlanan bu yamanın içerisindeki kurulum dosyasını çalıştırarak kolayca oyununuzu Türkçeleştirebiliyorsunuz. FIFA 15 Türkçe Yama oyunun ana menüsünü, oyun içerisindeki açıklamaları, kontroller bölümündeki açıklamaları, gol sevinçlerini, istatistikler bölümünü, yetenek hareketleri bölümünü, beceri oyunları bölümünü ve modlar gibi alanlardaki metinleri Türkçe yapıyor. Oyun tecrübenizi bir adım ileriye taşıyacak olan FIFA 15 Türkçe Yama'yı sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde indirebilir ve hemen kurulumunu yaparak FIFA 15'i Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

FIFA 15 Türkçe Yama yalnızca FIFA 15'in tam sürümü için hazırlanmıştır. Bu nedenle oyunun demo versiyonunda FIFA 15 Türkçe Yama çalışmayacaktır.