Hotspot Shield Alternatifi Programlar

Youtube üzerinde bir video izlemek istediğiniz zaman karşınıza çıkan ülkenizde bu videoyu izlemek için izniniz yok uyarısı çok can sıkıcı olabilir. Aynı durum sadece belirli ülkeler üzerinde kullanılabilir durumda olan internet siteleri için de geçerlidir

Hotspot Shield Alternatifi Programlar

Youtube üzerinde bir video izlemek istediğiniz zaman karşınıza çıkan ülkenizde bu videoyu izlemek için izniniz yok uyarısı çok can sıkıcı olabilir. Aynı durum sadece belirli ülkeler üzerinde kullanılabilir durumda olan internet siteleri için de geçerlidir.

Bu tarz durumlarla karşılaşmamak ve internet üzerinde ip adresinizi gizleyerek anonim bir şekilde güvenle dolaşabilmek için geliştirilen bir çok güvenlik yazılımı bulunmaktadır. Genel olarak proxy ve vpn programları olarak adlandırılan bu programların en popülerleri arasında yer alan Hotspot Shield aynı zamanda bu tarz programlar arasında ülkemizde en çok kullanılanların başında gelmektedir.

Hotspot Shield'ı genel olarak bir proxy programı olarak adlandırabileceğimiz gibi yaptığı işlevi göz önünde bulundurduğumuz zaman Virtual Private Network (VPN) bir başka deyişle Sanal Özel Ağ oluşturan ve ülke sınırlaması konulmuş veya yasaklanmış web sitelerine erişim sağlamamıza olanak tanıyan güçlü bir yardımcı program olarak da adlandırabilir.

Sadece diğer ülkeler üzerinden ziyaret edilebilen bir web sayfasına erişebilmek veya anonim olarak güvenle internet üzerinde sörf yapmakla ilgileniyorsanız hiç merak etmeyin çünkü az sonra sizlere Hotspot Shield'a alternatif olarak kullanabileceğiniz programlardan bahsetmeye çalışacağım. Aynen Hotspot Shield'ın sizlere sağladığı gibi ulaşmak istediğiniz içeriği nerede olursanız olun görüntülemenize olanak veren yep yeni programlarla tanışmaya hazır mısınız?

O zaman hep birlikte sırasıyla Hotspot Shield Alternatifi Programlar'ı incelemeye başlayabilir ve özgür internet deneyimini sınırsız bir şekilde yaşayabiliriz.

  1. Hotspot Shield Alternatifi Programlar
  2. UltraSurf
  3. Surf Anonymous Free
  4. ChrisPC Free Anonymous Proxy
  5. ExPat Shield
  6. TunnelBear
  7. Freegate Professional
  8. Spotflux

YORUMLAR