24 Karat HTC One Satışta

Zengin kesime hitap eden ürünlerle karşımıza çıkan Goldgenie firması 24 ayar altın kaplamalı akıllı telefon modellerine bir yenisini daha ekledi. Üçüncü jenerasyon iPad, iPhone 5 ve BlackBerry Q10 akıllılarından sonra son dönemde adını sıkça duyduğumuz HT

24 Karat HTC One Satışta

Zengin kesime hitap eden ürünlerle karşımıza çıkan Goldgenie firması 24 ayar altın kaplamalı akıllı telefon modellerine bir yenisini daha ekledi. Üçüncü jenerasyon iPad, iPhone 5 ve BlackBerry Q10 akıllılarından sonra son dönemde adını sıkça duyduğumuz HTC One da altına bulandı.

Goldgenie’nin üretimi 24 ayar altınla kaplanmış HTC One, altın, platin, pembe altın renk seçenekleri ile satışa sunulacak. Üç modelin satış fiyatları ise sırasıyla 1895, 1995 ve 2095 sterlin olarak belirlenmiş. Altına batırılmış HTC One 32GB sürümü ile özel kutusunda satışa sunuluyor.

HTC’nin amiral gemisi HTC One’ı Goldgenie ailesine kattıkları için mutlu olduklarını dile getiren Goldgenie’in Kurusucu ve CEO’su Laban Roomes, insanların güzel arayüzlü güçlü bu telefonun altınla süslenmiş halini görünce ağızlarının açık kalacağının da garantisini veriyor.

24 Ayar Altın Kaplamalı HTC One Tanıtım Videosu
MOBİL

24 Ayar Altın Kaplamalı HTC One Tanıtım Videosu

Goldgenie, 24 ayar altınla kapladığı HTC One’ı altın, platin, pembe altın renk seçenekleri ile satışa sunacak. Üç modelin satış fiyatları ise sırasıyla 1895, 1995 ve 2095 sterlin olarak belirlenmiş.

iPhone'nun Popüler Zil Sesi Marimba Şarkıda Kullanıldı

YORUMLAR