Android TV Uygulaması Google Play'e Yüklendi!

Google tarafından geliştirilen ve televizyon anlayışını değiştirecek Android TV'nin mobil uygulaması Google Play'e yüklendi.

Android TV Uygulaması Google Play'e Yüklendi!


Google'ın 2014 yılının Haziran ayında tanıttığı Android TV için güzel haberler var. Android TV'yi artık Google Play mağazasını kullanarak hızlı ve güvenli bir şekilde indirebileceksiniz.

Android TV, televizyon anlayışınızı değiştirecek güzel bir teknoloji. Sesli komut ve kolay video izleme gibi bazı özellikleriyle bu uygulamanın bağımlısı olacaksınız. Sadece video izlemekle kalmıyor, sevdiğiniz dizileri, filmleri ve dinlemekten hoşlandığınız müziklere de Android TV yardımıyla ulaşabiliyorsunuz. Android TV mağazaya yüklendi fakat sadece yeni özelliği destekleyen cihazlarda kullanılabiliyor. Akıllı saat ile kullanımı da destekleyen bu uygulama televizyonlar arasında oyun oynamaya bile imkan tanıyor. Android TV ile televizyonunuzun başından ayrılamayacak, sürekli onunla vakit geçirmek isteyeceksiniz. Android TV’ye ise içerik dışında hiçbir farklı ücret ödemiyorsunuz.

Dilerseniz hemen şimdi Google Play'i kullanarak Android TV'yi ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Yalnız yukarıda da dediğimiz gibi henüz tüm akıllı cihazlar bu uygulamayı çalıştırabilecek özellikte değil. Eğer bir Nexus Player veya ADT-1 gibi bir cihazının varsa Android TV'yi erkenden deneme fırsatına kavuşabilirsiniz.

Android TV ile ilgili işinize yarayabilecek bazı uygulamalar:

Hearthstone Android Versiyonu Tüm Dünyada Resmi Olarak Çıkış Yaptı!

Popüler MSN Uygulamaları Android, iOS ve Amazon Marketlerdeki Yerini Aldı

YORUMLAR