Apple Sonunda Türkiye Mağazasını Açtı

Uzun zamandır merak edilen sorulardan bir tanesi olan "Apple Türkiye mağazası ne zaman açılacak?" sorusunun cevabı yine Apple tarafından geldi. 1 Kasım 2013 tarihi itibarıyla merakla beklenen Türkiye Mağazası'nı kullanıcıların beğenisine sunan Apple, böy

Apple Sonunda Türkiye Mağazasını Açtı

Uzun zamandır merak edilen sorulardan bir tanesi olan "Apple Türkiye mağazası ne zaman açılacak?" sorusunun cevabı yine Apple tarafından geldi. 1 Kasım 2013 tarihi itibarıyla merakla beklenen Türkiye Mağazası'nı kullanıcıların beğenisine sunan Apple, böylelikle kendi ürünlerini çok daha uygun fiyatlarla sanal ortada Türk kullanıcılarıyla buluşturacak.

Apple Store Türkiye adresinden ulaşabileceğiniz Apple Türkiye Mağazası üzerinde şimdiden birçok Apple ürünü satışa sunuldu. Aynı zamanda Apple, çevrimiçi satış mağazası üzerinden ürün satın almak isteyen kullanıcılar için birçok farklı seçenek ve güzel uygulamalar da sunuyor. Örneğin Apple Store Türkiye üzerinden satın alınan ve kullanıcıların memnun kalmadığı ürünler kayıtsız şartsız iade edilebilecek. Ayrıca 235 TL'sı üzeri tüm alışverişler için ücretsiz kargo seçenekleri de kullanıcılara sunulmakta.

Kullanıcılara sunulan en güzel uygulamalardan bir tanesi de site üzerinden alışveriş yapan kişilerin, doğrudan Apple'ın satış sorumlularıyla video konferans yaparak, akıllarına takılan her türlü soruyu satış sorumlularına yöneltebilecek olmaları.

Apple Türkiye Mağazası'nın açılmasının en iyi yanlarından bir tanesi de ülkemizde oldukça yüksek fiyat etiketleriyle satılan Apple ürünlerinin kullanıcılara çok daha uygun fiyatlarla ulaşacak olması. Örneğin ülkemizde ortalama 3000 TL civarı bir ücret karşılığında satılan iPhone 5S'i mağaza üzerinden 2149 TL'ye satın alabilirsiniz.

iPhone 5S, iPhone 5C, iPad, Mac, iPod gibi ürünlerin yanında çeşitli aksesuarların da satılmaya başladığı Apple Türkiye Mağazası eminim ki Apple hayranlarını çok sevindirmiştir. Son olarak Apple'ın Türkiye Mağazası açılışı için medya kuruluşlarına atmış olduğu tanıtım yazısına aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Merhaba,

Apple olarak, Türkiye'de Apple Online Store'un bugün açıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye'de müşteriler ilk kez doğrudan Apple'dan alışveriş yapabilecekler ve her aşamada uzmanların önerilerinden yararlanabilecekler.

Apple Online Store müşterilerine, dünyanın en ileri görüşlü akıllı telefonu iPhone 5s, bugüne kadar üretilmiş en renkli iPhone olan iPhone 5c, iPad 2 ve iPad mini, yeni Retina ekranlı MacBook Pro, tüm gün dayanan pil ömrüne sahip MacBook Air ve iPod (PRODUCT) RED gibi en yeni Apple ürünlerini sunuyor.

Apple Online Store'da iPad, iPod touch ve iPod nano'ya lazer baskıyla kişisel mesajlarınızı yazdırma ve satışa sunulan Mac'lerden herhangi birini sadece birkaç tıklamayla özel yapılandırma, çok çeşitli üçüncü taraf aksesuarlar ve özel ürünler ve Ödül Puanları ve büyük bankalarla işbirliği içinde 12 aya kadar taksit gibi bir dizi güvenli ödeme yöntemi ve banka havalesiyle nakit ödeme yapan müşteriler için indirim gibi fırsatlar ve olanaklar sunulmaktadır.

Müşterilere, kendileri için en uygun ürünleri bulmalarına yardımcı olmak için telefonla veya çevrimiçi sohbet yoluyla uzman desteği verilmekte ve müşterilerin iPad, iPhone ve Mac'lerini hemen kullanmaya başlamalarına yardımcı olmak için ücretsiz satış sonrası kişisel kurulum oturumları düzenlenmektedir.

Türkiye'deki Apple Online Store'u store.apple.com/tr adresinde hemen ziyaret edin.

Google, Android 4.4 KitKat'lı Nexus 5'i Tanıttı

YORUMLAR