Apple Watch Ürünlerinin Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

Apple Watch’un çıkış tarihi ve fiyatları belli oldu.

Apple Watch Ürünlerinin Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

Apple Watch’un çıkış tarihi ve fiyatları belli oldu. En ucuz Apple Watch Sport modeli ve daha pahalı modellerin dünyanın hemen her yerinde aynı fiyata satılması öngörülüyor. Bunun Türkiye için geçerliliği elbette şüpheli.

Apple Watch’un en ucuz modeli Apple Watch Sport 349 dolardan başlaya fiyatlarla vitrinlere 24 Nisan tarihinden itibaren yerleşecek.

38 mm’lik model Apple Watch Sport’un fiyatı 349 dolar olarak belirlenirken, 42 mm’lik modeli 399 dolardan piyasaya sürülecek.

Paslanmaz çelikten üretilen 38 mm’lik model 549 dolardan başlayan fiyatlarla satılacak ve bu fiyat saat kalınlaştıkça 1049 dolara kadar çıkacak.

Daha lüks ve 14 ayar altın kaplamlı 42 mm’lik modeller 10 bin dolardan başlayan fiyatlarla vitrinlere yerleşmeye hazırlanıyor. Apple CEO'su'nun oldukça heyecanlı olduğu görüldüğü lansmanda fiyatlar bazı modeller için uygun gibi görünüyor. Apple'ın ilk giyilebilir cihazı iki farklı boyutta raflara yerleşecek. Saatler 38 mm ve 42 mm boyutlarda spor, çelik ve altın kaplama olarak piyasaya sunulmaya hazırlanıyor. 

Apple Watch ile Gelmesi Beklenen Oyunlar

Apple Watch İlk Çıktığında 1 Milyondan Fazla Satacak

Apple Watch’un Pil Ömrü Ne Kadar Olacak?

YORUMLAR