Assassin's Creed: Rogue, Şimdilik Sadece Tek Kişilik Oynanış İçerecek

Assassin's Creed: Rogue'da ilk başta sadece tek kişilik bir oynanış göreceğiz!

Assassin's Creed: Rogue, Şimdilik Sadece Tek Kişilik Oynanış İçerecek

Assassin's Creed: Comet adıyla bir süredir ortalarda gezen ve sektörde en çok merak uyandıran oyun konumuna düşen yeni Assassin's Creed: Rogue, hepimizin de bildiği gibi sadece PS3 ve PS4'e geliyor. Peki ya oyun hakkında yeni yayınlanan detaylarda neler var?

Oyunun yapımcılarına göre oyun Asssassin's Creed: Untiy'deki gibi çoklu-oyuncu ve co-op öğeleri içermeyecek. Fakat olayın ilginç yanı yapımcıların konuya "Bu aşamada" yorumunu yapması oldu. Yani daha sonra mu çoklu oyunucu ögelerini getirmeyi planlıyorlar bilmiyoruz. Ya da hiç getirmeyebilirler. Belli değil.

İşin güzel yanı ise Assassin's Creed: Rogue'un şimdiki jenerasyon konsol için gelecek olması. Bu şekilde Unity'den nasibini alamayan oyuncular Rogue ile vakitlerini geçirebilecekler, Shay adlı kahraman ile yeni bir maceraya açılabilecekler. 

Aslında oyunda illa da çoklu oyuncu modu bulunsun istemiyoruz. Tekli oyuncu modu zaten AC oyunlarının mihenk taşı oluyor. Fakat yine de fena olmazdı diyor ve detayları takip etmeye koyuluyoruz.

Bizimle kalın.

Assassin's Creed Pirates Güncellendi!

YORUMLAR