ASUS ZenWatch Play Store'da Satışa Sunuldu

ASUS’un IFA 2014’te tanıttığı akıllı saati ZenWatch, Play Store üzerinden satışa sunuldu.

ASUS ZenWatch Play Store'da Satışa Sunuldu

ASUS’un IFA 2014’te tanıttığı akıllı saati ZenWatch, Play Store’da satışa sunuldu. Cihazın satışa sunulduğu ülkeler ve fiyatı haberimizde.

ASUS’un Android Wear işletim sistemiyle çalışan akıllı saati ZenWatch nihayet satışa sunuldu. Cihaza sahip olmak isteyen kullanıcılar, Google Play Store üzerinden satın alabilecek.

Kare tasarımı ve arayüzüyle dikkat çeken Asus ZenWatch’un satış fiyatı 199 Dolar olarak belirlenmiş. 199 Dolar’lık fiyat etiketi şu an için sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde geçerli, diğer ülkelerde ise ne zaman satışa sunulacağı konusunda henüz bir açıklama yapılmadı.

Android Wear işletim sistemiyle çalışan ve 1.6 inç boyutundaki Super AMOLED ekranla gelen ZenWatch, 320x320 piksel çözünürlük sunuyor. Ekran camında ise Corning Gorilla Glass 3 teknolojisi kullanılan akıllı saatin işlemcisinde ise dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 400 çipset kullanılmış. 4 GB dahili depolama ve 512 MB RAM bulunan ZenWatch, IP55 suya dayanıklılık ve bio sensör özelliklerini beraberinde getiriyor.

WhatsApp'a Mavi Tik Özelliğini Kapatma Seçeneği Eklendi

YORUMLAR