BlackBerry 10 L Avea İle Türkiye'ye Gelecek

Türkiye'nin önde gelen GSM operatörlerinden Avea, CES 2013 sırasında RIM ile anlaştığını ve BlackBerry 10 telefonlarının L versiyonunu Türk kullanıcılarla buluşturacağını duyurdu.

BlackBerry 10 L Avea İle Türkiye'ye Gelecek

Türkiye'nin önde gelen GSM operatörlerinden Avea, CES 2013 sırasında RIM ile anlaştığını ve BlackBerry 10 telefonlarının L versiyonunu Türk kullanıcılarla buluşturacağını duyurdu. Avea'nın yayınladığı basın bültenine göre Blackberry 10 L telefonlar Şubat ayı sonunda Avea İletişim Merkezlerindeki yerlerini alacaklar. Blackberry 10 L, RIM’ın 30 Ocak 2013 tarihinde global lansmanını yapacağı yeni seri BlackBerry telefonların tamamen dokunmatik olan versiyonu ve RIM'in geliştirdiği BlackBerry'e özel işletim sistemini kullanıyor.

Akıllı ve kişiye uyumlu klavyesi, kullanıcının önceliklerine göre mesajlarını yöneten “gelen kutusu”, birçok geliştirme ve video chat özelliklerini içeren yepyeni BlackBerry Messenger deneyimi ile BlackBerry 10 L sadece işiniz için verimli olmakla kalmıyor; aynı zamanda özel hayatınızı da keyifli bir hale getiriyor.

Daha önceden BlackBerry 10 telefonların fotoğrafları internete sızmıştı

YORUMLAR