Chromecast Android Uygulaması Uluslararası Kullanıma Açıldı

Google'ın yaz aylarında çıkardığı Chromecast'i kullanmak için gerekli olan Android uygulaması artık Amerika dışında bir çok ülkedeki kullanıcılar tarafından indirilebiliyor.

Chromecast Android Uygulaması Uluslararası Kullanıma Açıldı

Google'ın yaz aylarında piyasaya sürdüğü Chromecast ürünü, akıllı telefon, tablet, laptop ve pc'lerimiz üzerindeki video görüntülerini akıllı TV ekranlarına göndermeye yarıyor. 35 Dolarlık fiyata sahip olan Chromecast çıktığı günden itibaren pek çok kullanıcı tarafından sevilmiş ve ilgi görmüştü.

Chromecast uygulamaları resmi olarak sadece Amerikalı kullanıcılar tarafından indirilsede, tüm dünya üzerinde pek çok Chromecast satın alan müşteri bulunuyordu. Uygulaması olmasa dahi yayın özelliğini kullanabildiğiniz Chromecast'in Android uygulaması artık Amerika dışında da bir çok ülkede indirilmeye başlandı.

Çıktığı ilk hafta elimize geçen ürünü deneme fırsatı bularak oldukça beğenmiştik. Evinizin salonundaki akıllı TV'ye takarak akıllı telefon, tablet, laptop ve masaüstü bilgisayarlarınızdaki videoları TV'ye aktarmak oldukça keyifli. Ürünün diğer özellikleri ise bu keyfinizi daha da arttırmakta. Fakat çıktığı günlerde sadece Amerika'lı kullanıcılara uygulama desteği sunuluyordu. Chromecast'in resmi Android uygulaması artık pek çok ülkedeki kullanıcı için indirebilir durumda.

Henüz Chromecast'iniz yoksa mutlaka almanızı ve salonunuzda keyfini çıkarmanızı öneririm.

Google Chromecast İncelemesi

YORUMLAR