Counter Strike’ın Zombileri Türkiye’de

Counter Strike’ın Zombileri Türkiye’de

Zombi modasına emektar Counter Strike’da uydu. Geleneksel CS heyecanına Steam üzerinden Free to Play olarak zombilerle devam edeceğiz. Oyunun en eğlenceli özelliklerinden biri, zombi olarak antiterör timlerle savaşmak.

Heyecanla beklenen Counter-Strike Nexon: Zombies artık Türkiye'de. CS Nexon: Zombies, tamamen Counter Strike baz alınarak tasarlandı. CS Nexon: Zombies FPS oyunları arasında en iyilerden biri olarak gösteriliyor. Oyun için Valve ve Nexon işbirliğiyle yeni modlar, silahlar ve bol zombi içeren haritalar sunuculara yerleştirildi. Oyunda CS standardı rehine kurtarma, bomba imha gibi görev haritaları da var. 

Klasik ve bilindik pek çok haritanın zombilerle tıka basa dolu olması oldukça eğlenceli görünüyor. Oyunu oynamak için bir Steam hesabına, bir de antiterör timi mi, yoksa zombi mi olacağınıza karar vermeniz yeterli.

Nexon Europe CEO'su Kenny Chang oyunun Türkiye'de açılmasıyla ile ilgili olarak, "Türk oyuncular artık dünyadaki tüm oyuncular ile savaş alanlarının tadını çıkarabilir. Oyun hem Free-to-Play özelliklerini sevenlere hem de efsanevi FPS oyunu Counter-Strike oyuncularına hitap ediyor. Türkçe dil yaması çok yakında hizmete geçecek" dedi.

Zombilerle zenginleştirilmiş yeni Counter Strike oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Oyun içi görüntülere bir göz atalım


Counter-Strike Online Fragmanı

Counter-Strike: Global Offensive

Counter Strike Online Video İncelemesi

Counter Strike 15. Yılını Kutluyor


YORUMLAR