Diamond Ecstacy iPhone 6, Küçük Bir Ada Satın Alabilecek Kadar Pahalı

Diamond Ecstacy iPhone 6, 24 karat altın ve pırlantalarla kaplı ve dünyanın en pahalı telefonu ünvanını eline geçirdi.

Diamond Ecstacy iPhone 6, Küçük Bir Ada Satın Alabilecek Kadar Pahalı

Diamond Ecstacy iPhone 6, 24 karat altınla kaplı. Kenarlarına ve Apple logosunun içine de pırlantalar bezenmiş. Satış fiyatı dudak uçuklatan iPhone 6 donanım özellikleri olarak seriden farklı bir şey sunmuyor. 

Goldgenie mücevher firması daha önce David Beckham ve P Daddy gibi pop figürlerine ve ünlülere altın – mücevher tasarımlı saatler ve elektronik cihazlar tasarlayan bir firma. Kurucusu Laban Roomes hızını alamamış olacak ki, iPhone 6 serisini de allayıp pullamaktan çekinmemiş. 

İhtimamla özel kutusunda yine altın ve elmas parçacıklarıyla kaplanmış aksesuarlarıyla satılan Diamond Ecstacy iPhone 6'nın fiyatı 3 milyon 510 bin dolardan başlıyor. Tamamı altın kaplı cihazın kenar kısımları kırmızı altın dökümden oluşuyor. Bu da kenarlarının daha sağlam olmasını sağlıyor. Özel fırınlarda hazırlanmış el yapımı Diamond Ecstacy iPhone 6’nın ne kadar satacağını kestirmek mümkün değil. Ama 3 tane satsa sanırız 3 sene daha üretilmesine gerek kalmayabilir. 

Şimdilik dünyanın en pahalı telefonu unvanını eline geçiren Diamond Ecstacy iPhone 6’yı satın alanlar aslında bize de bir iyilik yapmış olacaklar. Kolaylıkla yapılacak o kadar hayır işi varken bu kadar parayı sırf gösteriş için harcayabilecek insanları tanımamıza yardımcı olacak diye düşünüyoruz.

iPhone 6 Kamerasının Harika Özellikleri

iPhone Hologram Saati

YORUMLAR