Google'ın 24 Temmuz Etkinliğinde Android 4.3 Tanıtılabilir mi?

Google, 24 Temmuz tarihinde San Francisco, California'da yapacağı etkinlik için basın davetiyelerini yollamaya başladı. Sadece zaman ve yer kavramlarının belirtilmiş olduğu bu gizemli davetiye üzerinde yer alan "Sundar Pichai ile kahvaltı için lütfen bize

Google'ın 24 Temmuz Etkinliğinde Android 4.3 Tanıtılabilir mi?

Google, 24 Temmuz tarihinde San Francisco, California'da yapacağı etkinlik için basın davetiyelerini yollamaya başladı. Sadece zaman ve yer kavramlarının belirtilmiş olduğu bu gizemli davetiye üzerinde yer alan "Sundar Pichai ile kahvaltı için lütfen bize katılın." yazısı dikkat çekiyor.

Android, Chrome ve Google Apps için kıdemli başkan yardımcısı konumunda olan Pichai ile düzenlenecek olan bu etkinlik, akıllara bir çok soru işaretini bir arada getiriyor. Acaba Google Chrome ile ilgili mi yoksa Android ile ilgili mi bir açıklama yapılacak? Yoksa her ikisi birden mi?

Bu yıl gerçekleşen Google I/O konferansı sırasında birçok kullanıcı tarafından tanıtılması beklenilen yeni Android sürümünün tanıtımının yapılmaması Android hayranlarını hayal kırıklığına uğratmıştı. Bunun yerine Google, birinci parti uygulamalarını güncelleyerek kullanıcılara daha iyi bir Android deneyimi sunmayı tercih etti. Google tarafıdan uygulanana ve kullanıcıların yeni Android sürümünü beklemeden telefonlarına yeni özellikler getirmelerine olanak tanıyan bu strateji gerçekten işe yaradı diyebiliriz.

Google Chrome tarafında yaşanabilecek gelişmeler arasındaysa, Pichai'nin Google Now tarayıcı entegrasyonunu duyurması bekleniyor. Eğer böyle bir gelişme yaşanırsa tüm tarayıcı pazarının yüzde 17'lik bölümüne sahip Google Chrome kullanıcıları, Google'ın dijital asistanına tarayıcıları üzerinde sahip olmuş olacaklar.

Gelecek haftaya kadar kafamızda yer alan tüm bu sorular yanıtsız kalacak olsa da Google'ın 24 Temmuz'da gerçekleştireceği Pichai ile kahvaltı etkinliğini merakla bekliyoruz.

Ashampoo WinOptimizer 2013'e Ücretsiz Sahip Olun

YORUMLAR