Ücretsiz Epic Games Oyunu Açıklandı: Hemen Kütüphanenize Ekleyin!

Yeni ücretsiz Epic Games oyunu açıklandı. Peki bugün hangi oyun ücretsiz oldu? İşte kampanya kapsamında bedava olarak sunulan oyunun detayları!

Epic Games'te 119 TL Değerindeki Oyun Ücretsiz Oldu

Epic Games, düzenli olarak ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor. Yeni ücretsiz Epic Games oyunu da belli oldu. Epic Games'in belirli aralıklarla bedava olarak dağıttığı oyunlar, oyuncuların uzun süre boyunca keyifli vakit geçirmesine imkân tanıyor.

Oyun sektörünün en önemli şirketlerinden biri olan Epic Games, bu hafta 33 TL değerindeki Super Meat Boy Forever'i ücretsiz olarak sundu. Super Meat Boy Forever'i 29 Şubat tarihine kadar herhangi bir ücret ödemeden Epic Games hesabınızın kütüphanesine ekleyebilirsiniz.

Önümüzdeki hafta içerisinde ücretsiz olarak sunulacak oyun da açıklandı. Aerial_Knight's Never Yield, 29 Şubat - 7 Mart tarihleri arasında bedava olarak indirilebilecek.

Ücretsiz Epic Games Oyunu Nasıl Alınır?

  • Epic Games Store'u açın.
  • Hesabınıza giriş yapın.
  • Ücretsiz sunulan oyunun sayfasını ziyaret edin.
  • Platformun ana sayfasındaki "Ücretsiz Oyunlar" bölümünden de ulaşabilirsiniz.
  • "Yükle" butonuna basın.
  • "Sipariş ver" butonuna tıklayın.

Epic Games İndirme Hızı Artırma Nasıl Yapılır?
NASIL YAPILIR

Epic Games İndirme Hızı Artırma Nasıl Yapılır?

Epic Games indirme hızı artırma yolları, popüler dijital oyun mağazasından satın aldığı oyunu indirirken sorun yaşayan oyuncular tarafından merak ediliyor.

Peki siz bu hafta Epic Games Store üzerinden ücretsiz verilen oyunu beğendiniz mi? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

YORUMLAR