GTA Online ile San Andreas'a Yolculuk Yapacağız

Rockstar GTA Online için yeni bir güncelleme yayınlıyor, detaylar haberimizde

GTA Online ile San Andreas'a Yolculuk Yapacağız

Rockstar video oyunları tarihinde farklı rekorlara imza atan açık dünya aksiyon oyunu GTA 5'in çok oyunculu modu GTA Online için yayınlayacağı yeni güncellemeyi tanıttı. The San Andreas Flight School Update adıyla yayınlanacak olan yeni güncelleme San Andreas'a farklı bir yolculuk yapmamızı sağlayacak. The San Andreas Flight School Update ile San Andreas adlı uçuş okuluna katılacağız ve uçuş yeteneklerimizi test edeceğiz.

The San Andreas Flight School Update adlı güncelleme GTA Online için farklı ve güzel yenilikler de içeriyor. Güncelleme ile oyuna yeni kara ve hava araçları eklenecek ve yeni yarışlar bizi bekleyecek. Bunun yanında güncellemede oyun ekonomisi için de önemli gelişmeler bulunuyor. Artık daha zor tamamlanabilen görevler için daha fazla para kazanacaksınız. Ayrıca diğer oyuncularla birlikte tamamladığınız görevler de size ekstra para kazandıracak.

Rockstar güncellemenin diğer detaylarını da resmi YouTube kanalında paylaştığı bir videoyla oyunculara tanıttı. Videoyu izlemek için:

FIFA 15'teki Kaleciler Artık Daha Zeki ve Daha Agresif

YORUMLAR