GTA V'in Soundtrack'i Yayınlandı

Rockstar Games tarafından geliştirilen ve gelmiş geçmiş en büyük video oyunu olarak lanse edilen Grand Theft Auto V'in soundtrack'i iTunes'da satışa çıktı. Oyun kadar oyunun içeriğinde alan parçalar da gelmiş geçmiş en büyük ve en kapsamlı soundtrack içe

GTA V'in Soundtrack'i Yayınlandı

Rockstar Games tarafından geliştirilen ve gelmiş geçmiş en büyük video oyunu olarak lanse edilen Grand Theft Auto V'in soundtrack'i iTunes'da satışa çıktı. Oyun kadar oyunun içeriğinde alan parçalar da gelmiş geçmiş en büyük ve en kapsamlı soundtrack içeriğini ortaya çıkardı.

Her birini tek tek satın alabileceğini soundtrack parçalarının her biri 9.99 Dolardan satışta, topyekün soundtrack'e sahip olmak isterseniz 24.99 Doları gözden çıkarmanız gerekecek. Üç bölüm halinde olan soundtrack'in ilk bölümünün adı "Orginal Music olarak satışta. İkinci kısmın adı "The Score" ve oyunun radyo istasyonlarında dönen parçaları barındıran "The Soundtrack" albümleri bulunuyor.

İlk iki kısımda GTA V için Tangerine Dream, Woody Jackson, The Alchemist & Oh No ve DJ Shadow tarafından özel olarak hazırlanmış oyun müziklerini bulacaksiniz, son bölümde ise dediğimiz gibi oyunun radyo istasyonlarında yayınlanan parçaları bulabileceksiniz.

HTC One için Android 4.3 Jelly Bean Güncellemesi Geliyor

YORUMLAR