Güzelleşelim Android Uygulaması Yayınlandı

Güzelleşelim Android Uygulaması Yayınlandı

CNT Interactive'in geçtiğimiz sene yayına sunduğu guzelleselim.com, kadınların daha güzel olabilmeleri için gereken tüm önerileri videolarla birlikte sunmaya devam ediyor ve böylece uygulamalı olarak tüm makyaj, saç, tırnak, cilt ve diğer güzellik videolarına anında ulaşabiliyorsunuz. Elbette sitenin bir Android uygulamasının eksikliği de çekiliyordu ve Güzelleşelim Android Uygulaması sayesinde kendine değer veren tüm kadınlar artık videolara kolayca mobil cihazlarından ulaşabiliyorlar.

Uygulama tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor ve sahip olduğu yüzlerce videoyu Android cihazlarınızdan en hızlı şekilde izleyebiliyorsunuz. Arayüzünün sahip olduğu sadelik ve kolay kullanım ise kategoriler arasında dolanırken vakit kaybetmemenizi sağlıyor.

Güzelleşelim Android Uygulaması'nın içerisinde bulunan kategorileri listelemek gerekirse;

  • Makyaj
  • Saç
  • Tırnak
  • Cilt
  • Kendin Yap
  • G-Özel

Güzelleşelim'i kullanırken videoları istediğiniz an geri sarabiliyor, durdurabiliyor ve yeniden görüntüleyebiliyorsunuz. Ayrıca sahip olduğu tam ekran desteği sayesinde zorlanmadan ince detayları da görebilirsiniz. Hem akıllı telefonlar hem de tabletler için hazırlanmış olan uygulama, böylece tüm Android kullanıcısı kadınlara hitap ediyor.

Eğer güzelliğinize değer veriyor ve daha güzel görünebilmek için uygulamalı videolar arıyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanarak uygulamayı mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR