Haftanın Android Oyunu: Z Hunter - War of The Dead

Z Hunter - War of The Dead'i ücretsiz olarak indirmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Haftanın Android Oyunu: Z Hunter - War of The Dead

Eğer bu hafta Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletinizde ne oynasam diye düşünüyorsanız sizin için güzel bir tavsiyemiz var. Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz FPS türünde bir zombi oyunu olan Z Hunter - War of The Dead bizi zombi istilasının ortasına sürükleyen bir mobil oyun. Oyunda eski bir askeri yöneterek insan neslinin hayatta kalan son üyelerini kurtarmaya çalışıyoruz. Bu iş için ise her türlü silahı kullanmamız gerekiyor; kimi zaman bir sniper gibi çatılardan zombi avlarken kimi zaman kalaşnikoflarla sokaklara iniyor ve zombilerle çarpışıyoruz.

Z Hunter - War of The Dead'de bizi yüzlerce küçük görev bekliyor. Bu görevlerde masum insanları savunurken zombilerin onları ısırmasını önlemeye çalışıyoruz. Z Hunter - War of The Dead oyunda ilerledikçe daha da eğlenceli hale geliyor; zombiler giderek güçleniyor ve daha dayanıklı hale geliyor. Bölümleri tamamladıkça para kazanıyoruz ve paramızı silahlarımızı geliştirmek için kullanabiliyoruz.

Z Hunter - War of The Dead'de yer alan aksiyon kamerası oyun sinematik bir hava kazandırmakta. Zombilere ateş ettikten sonra mermilerinizin havada süzülüşünü ve zombilerin düşüşlerini yakından izleyebiliyorsunuz.

Z Hunter - War of The Dead'i indirmek için:

GTA Online ile San Andreas'a Yolculuk Yapacağız

YORUMLAR