Z Hunter - War of The Dead

Z Hunter - War of The Dead

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 596
  • DOSYA BOYUTU 61.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GeneraMobile

Z Hunter - War of The Dead kaliteli bir FPS oyunudur

Z Hunter - War of The Dead bolca zombiyle yüzleşebileceğiniz ve zombi avına çıkabileceğiniz FPS türünde bir aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir zombi oyunu olan Z Hunter - War of The Dead'de insalığın aniden patlak veren bir zombi istilası karşısında kaybolmasına şahit olan bir kahramanı yönetiyoruz. Eski bir asker olan kahramanımız bu istila karşısında tek başına olmadığını ve kendi gibi hayatta kalan başka insanlar da olduğunu keşfetmiştir. Artık kahramanımızın görevi bellidir; hayatta kalan insanları kurtarmak ve yoluna çıkan zombileri yok etmek.

Z Hunter - War of The Dead'de temel olarak bize verilen küçük görevleri birer birer tamamlamaya çalışıyoruz. Bu görevler genelde oyun haritasındaki masum insanları koruma şeklinde. Bu insanlara yaklaşan zombileri bir sniper gibi uzun mesafeli silahlarımızla veya kalaşnikof gibi yakın mesafe silahlarımızla durdurmaya çalışıyoruz. Oyunda ilerledikçe zombilerin sayısı ve hızları artmakta. Bunun yanında zombiler gittikçe daha dayanıklı olmaya başlıyor. Biz bölümleri tamamladıkça para kazanıyoruz ve bu parayı silahlarımızı geliştirmeye harcayabiliyoruz. Oyunda geniş bir silah yelpazesi de bulunuyor.

Z Hunter - War of The Dead grafik olarak tatmin edici bir kalite sunuyor. Oynanışın da eğlenceli olduğu söylenebilir. Eğer eğlenceli bir FPS oyunu oynamak isterseniz Z Hunter - War of The Dead'i deneyebilirsiniz.