Hearthstone Android Versiyonu Tüm Dünyada Resmi Olarak Çıkış Yaptı!

Hearthstone Android versiyonu artık Türkiye'de de indirilip oynanabiliyor

Hearthstone Android Versiyonu Tüm Dünyada Resmi Olarak Çıkış Yaptı!

Blizzard'ın popüler kart oyunu Hearthstone en sonunda resmi olarak Android tabletler için çıkış yaptı. Hatırlayacağınız üzere dün Hearthstone Android versiyonunun Kanada, Yeni Zelanda ve Avustralya'da yayınlandığının haberini yapmıştık. Bu haberin üzerinden saatler geçmesinin ardından oyun dünyanın geri kalanındaki oyun severlerin beğenisine sunuldu. Artık oyunu ülkemizdeki oyun severler de Android tabletlerine indirerek oynayabiliyorlar.

Hearthstone Android versiyonu şu an sadece Android tabletleri desteklemekte. Blizzard daha önceden Hearthstone'u akıllı telefonlarda da oynayabileceğimizin sözünü vermişti. Anlaşılan o ki bu iş 2015'e sarktı. Hearthstone Android versiyonunu oynayabilmeniz için 6 inçten daha büyük ekran boyutuna sahip bir tablete ve tabletiniz üzerinde Android 4.0 işletim sisteminin kurulu olmasına ihtiyacınız var.

Hearthstone Android versiyonu tıpkı oyunun masaüstü ve iOS versiyonları gibi ücretsiz olarak indirilebiliyor. Ayrıca oyunu indirip ilk karşılaşmalarını tamamlayan oyunculara bir kart paketi de hediye ediliyor. Eğer daha önceden oyunu oynadıysanız Battle.net hesabınız üzerinden sahip olduğunuz kartlara ve oyun gelişimine Android tabletiniz üzerinden de erişebilirsiniz.

Hearthstone Android versiyonunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Game of Thrones Mobil Oyunu Android ve iOS için Çıkış Yaptı!

YORUMLAR