Efsane Geri Döndü: HTC U24 Geliyor! İşte Özellikleri

HTC ünümüzde unutulmuş bir marka haline gelmiş olsa da yeni modeller geliştirmeye devam ediyor. İşte HTC U24 veya HTC U24 Pro olarak adlandırılacak model!

Bir dönemler akıllı telefon dünyasının en popüler üreticisi olan HTC günümüzde unutulmaya yüz tutan ve hatta yeni nesilin hayatında duymadığı bir marka haline geldi. Buna rağmen yeni modeller üzerinde çalışmaya devam eden Tayvanlı üretici son günlerde HTC U24 üzerinde çalışıyor.

HTC U24 / U24 Pro Özellikleri Nasıl Olacak?

Geekbench performans testinde ve Bluetooth SIG sertifikasyonunda 2QDA100 model numarasıyla boy gösteren telefon, geçen yıl piyasaya sürülen HTC U23'ün yerini alacak. Bu kapsamda isimlendirmenin HTC U24 veya HTC U24 Pro olması bekleniyor.

Geekbench sonuçlarına baktığımızda cihazın tek çekirdek testinden 1095, çoklu çekirdek testinden ise 3006 pyan aldığını görüyoruz. Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3'ten güç alacak olan telefon, 12 GB RAM ve Android 14 işletim sistemi ile gelecek.

HTC One M8 Nasıl Yaratıldı?
MOBİL

HTC One M8 Nasıl Yaratıldı?

HTC One M8, ilk HTC One'ın başarısını ve tasarımını devam ettirerek daha iyi bir yer elde etmeye çalışıyor.

HTC U24'in ekran boyutu henüz bilinmiyor fakat ekranın 120 Hz yenileme hızı ve Full HD+ çözünürlük sunan bir OLED panel olacağını biliyoruz. IP67 sertifikası gibi önceki modellerde olan özellikleri koruyacağını düşündüğümüz HTC U24 hakkında yeni detayları aktarmaya devam edeceğiz.