Instagram'ın Yeni Uygulaması: Hyperlapse

Instagram'ın Yeni Uygulaması: Hyperlapse

Mobil platformlarda en çok kullanılan uygulamalar arasında yer alan Instagram kendini geliştirmeye ve genişletmeye doymuyor. Daha önce Bolt uygulamasını daha tanıtan şirket bu sefer yeni uygulaması olan Hyperlapse'yi tanıttı.

Instagram fotoğraf ve video paylaşabileceğimiz mobil  bir uygulama. Milyonlarca kullanıcıya sahip bu uygulama  farklı girişimler oluşturmakta oldukça hevesli. Instagram kullanıcılarını video çekmek için farklı bir platforma yönlendirmek istiyor gibi. Çünkü resmi blog sayfasında yeni tanıttığı uygulamasına baktığımız zaman video özelliği en ön plana çıkıyor.

Hyperlaps'a kullanıcılar üye olarak çeşitli videolar paylaşabilecek. Bu uygulamanın en ilginç özelliği çekilen videolara çeşitli oynatma hızı kazandırılması. 1x ve 12x arasında istediğiniz seçeneği belirleyerek çektiğiniz videoyu kısa bir sürede hızlandırıp paylaşabileceksiniz. Bu uygulamayı kullanarak Video çekmek ise oldukça basit. Uygulamanın hemen alt ve orta bölümünde yer alan kayıt tuşuna basarak istediğiniz gibi video çekebilirsiniz. Hyperlaps Instagram ile entegre şekilde çalışıyor. Çektiğiniz videoyu hızlandırma ayarlarından sonra Instagram'ın klasik filtreleri ile süsleyebilirsiniz. Tüm düzenleme aşamaları bittikten sonra hesabınızda sorunsuz bir şekilde paylaşıp arkadaşlarınıza izletin.

Bazı ülkelere geç gelmesi beklenen bu uygulama şu anda sadece iOS işletim sistemi için paylaşıma açıldı. Hemen aşağıdan bu yeni uygulamanın tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Instagram'dan Snapchat'e Rakip Uygulama: Bolt

Facebook ve Instagram Fotoğraflarınızı Unutulmaz Hatıralara Dönüştürün

YORUMLAR