iPhone 5S'in Üretimine Başlandı

Apple’ın yakında duyurulması beklenen ve muhtemel adı iPhone 5S olan yeni akıllı mobil cihazına dair söylentiler kaldığı yerden devam ediyor. Çok değil, daha dün cihazın hangi tarihte piyasaya sürüleceğine dair bir haber yapmıştık. İlgili haberimize “iPh

iPhone 5S'in Üretimine Başlandı

Apple’ın yakında duyurulması beklenen ve muhtemel adı iPhone 5S olan yeni akıllı mobil cihazına dair söylentiler kaldığı yerden devam ediyor. Çok değil, daha dün cihazın hangi tarihte piyasaya sürüleceğine dair bir haber yapmıştık. İlgili haberimize “iPhone 5S Söylentileri Hız Kesmiyor” bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Bugün ortaya atılan bir iddia ise Apple’ın yeni amiral gemisi için kolları sıvadığına işaret ediyor. Japonya merkezli bir mobil blog sitesinin yaptığı habere göre Apple iPhone 5S’in üretimine başladı. Söylenene göre Apple cihazlarının montajını yapan şirket Foxconn, iPhone 5S’in seri üretimine başladı.

Daha önceki haberimizde de belirttiğimiz gibi bu haberde de belirtelim iPhone 5S’in büyük ihtimal bu yılın yaz aylarında (Muhtemelen Haziran veya Temmuz ayları içerisinde) tanıtılacağı konuşuluyor. 

Google Play Birinci Yaşını Kutluyor

YORUMLAR