League Of Legends'ın 2014 Dünya Şampiyonası Güney Kore'de Gerçekleşecek

Dünyada ve Türkiye'de en çok oynanan online oyunların başında gelen League Of Legends'ın 2014'te yapılacak 4.Sezon Dünya Şampiyonası Güney Kore'de gerçekleşecek.

League Of Legends'ın 2014 Dünya Şampiyonası Güney Kore'de Gerçekleşecek

Geçtiğimiz ay içerisine Los Angeles'da Staples Center'da düzenlenen League Of Legends 2013 Dünya Şampiyonası'ndan sonra 2014 yılında yapılacak olan Sezon 4 Dünya Şampiyona'sına ev sahipliği yapacak olan ülke belli oldu.

En fanatik LoL hayranları ve oyuncularının da yer aldığı ülkelerden biri olan Güney Kore'de gerçekleşecek olan 2014 Dünya Şampiyona'sının bu sene olduğu nefesleri kesmesi bekleniyor. Pazar gecesini pazartesiye bağlayan gece sona eren sezon 3'ün hediye ve ödülleri şuanda dağıtılmaya devam ediliyor. Ödül ve hediyelerin oyuncuları dağıtım işlemleri bittikten sonra başlayacak olan Sezon 4'te tüm LoL hayranlarını gene birbirinden güzel ve zevkli maçlar beklemekte. Tüm oyuncuların dereceli lig puanlarının sıfırlanacağı Sezon 4'te 2014 Dünya Şampiyona'sı öncesince Avrupa'da düzenleneek olan All-Star mücadelelerinde dünyanın en iyi oyuncu ve takımlarını görme şansı yakalayacağız.

Özellikle son zamanlarda yakaladığı oyuncu sayısı artışı ile büyük bir popülerite kazanan League Of Legends, Riot Games şirketinin oyunudur. Oynaması birbirinden farklı ve zevkli 100'den fazla şampiyonun bulunduğu oyunda takımlar bir harita üzerinde karşı karşıya gelerek birbirlerine üstünlük kurmaya çalışıyorar. Farklı görev ve özelliklere sahip olan şampiyonlardan kendi oyun stilinize en uygun olanı seçerek keyifle oynayabilirsiniz.

E-spor'un merkezlerinden biri olarak görülen Güney Kore'de gerçekleşecek olan League of Legends 2014 dünya Şampiyona'sı ile ilgili detaylar açıklandıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.

League Of Legends oyununu sitemizden ücretsiz olarak indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Editörlerimizin Önerdiği Android Oyunları

YORUMLAR