Minecraft: Story Mode İlk Bölümü Artık Ücretsiz!

Minecraft: Story Mode İlk Bölümü Artık Ücretsiz!

Telltale tarafından geliştirilen macera oyunu Minecraft: Story Mode için güzel bir haberimiz var. Dünyanın en çok oynanan video oyunları arasında yer alan Minecraft bize kendi dünyamızı tasarlama imkanı veriyordu. Fakat bu oyunda herhangi bir hikaye bulunmuyordu. İşte bu nedenle orijinal Minecraft'ın geliştiricisi Mojang, daha önceden The Walking Dead, Game of Thrones oyunlarını geliştirmiş, son olarak da Batman macera oyunlarını oyun severlerin beğenisine sunmuş Telltale ile anlaşmıştı. Telltale, kendine has bir senaryoya sahip Minecraft: Story Mode'u yayınlamıştı.

Telltale oyunlarının karakteristik özelliği ise bu oyunların diziler gibi sezonlar şeklinde yayınlanmasıydı. Yanı oyunun bir bölümünü oynadıktan sonra maceraya devam edebimek için bir sonraki sezonu beklemeniz gerekiyordu. Ayrıca bu bölümlerin herbiri ücretli olarak satılıyordu. Şimdi ise Minecraft: Story Mode'un Android, iOS ve Windows Phone sürümlerinin ilk bölümü ücretsiz olarak oyun severlerin beğenisine sunuluyor. Bu sayede oyuncular bu ilginç oyunu ücret ödemeden deneyerek oynamaya değer olup olmadığını, cihazlarıda çalışıp çalışmayacağını görebiliyorlar.

Minecraft: Story Mode'u oynamak için telefonunuzda bolca boş alana sahip olmanız gerekli; çünkü oyun büyük bir dosya boyutuna sahip. Oyunu ücretsiz indirmek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

Minecraft Çin Mitolojisi ile Buluşacak

YORUMLAR