Mobil Platformlardaki En Üstün İşlemci ve Ekran Kartına Sahip Yeni Excalibur G911 Satışa Çıktı!

12. nesil i9 işlemciye sahip ilk laptop oyun bilgisayarı artık Türkiye'de!

Mobil Platformlardaki En Üstün İşlemci ve Ekran Kartına Sahip Yeni Excalibur G911 Satışa Çıktı!

Dünyanın mobil platformlardaki en yüksek performansı sunan işlemcisine ve ekran kartına sahip laptopu Casper Excalibur G911, unvanını koruyan yeni özellikleriyle satışa çıktı. Intel ve NVIDIA’nın hem en yeni hem de en üst seviye işlemci ve ekran kartı modellerine sahip olan Excalibur G911, Türkiye’de 12. Nesil Intel i9 işlemciyi ve NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti ekran kartını içerisinde barındıran ilk laptop oyun bilgisayarı olma özelliğini taşıyor.

Güç ve sınırları zorlayan yüksek performans, bilgisayar kullanımında en önemli tercihleri oluşturuyor. Bu amaçla her yeni ürününde ihtiyacın ötesinde çözümler sunmayı başarabilen ve en son teknolojileri Türk kullanıcılarıyla buluşturmaya devam eden Casper, bu kez de 2022 yılının en güçlü oyun laptopunu satışa sundu. Hibrit çekirdek mimarili 12. Nesil Intel Core i9-12900HK işlemciye sahip ilk laptop olan Excalibur G911, NVIDIA’nın en üst seviye ekran kartı olan RTX 3080 Ti’a sahip. Türkiye’nin teknoloji markası Casper, yenilenen ve üstelik kullanıcıların da dilediği gibi özelleştirebildiği Excalibur G911 ile profesyonellere ve oyun tutkunlarına ihtiyaçları olan performansı fazlasıyla sunuyor.

12. Nesil İşlemciye Sahip En Üstün Özellikli İlk Laptop

Dünyanın en iyilerini tek bir yerde barındıran üstün tasarımlı Excalibur G911, oyunculara, mimarlara, mühendislere, öğrencilere ve yazılımcı gibi profesyonel kesimlere hitap ediyor. Türkiye’de 12. Nesil i9 işlemci ve RTX 3080 Ti kombinasyonunu ilk kez bir araya getiren marka olan Casper, yeni ve en son bellek teknolojisi olan DDR5 RAM belleklerle Excalibur G911’in gücüne güç katıyorken, çift slot desteği ile bellek kapasitesinin 64 GB’ye kadar da artırılmasına da imkân sağlıyor.

Performansın Tanımını Yeniden Yazan En Güçlü Laptop Oyun Bilgisayarı

Mobil Platformlardaki En Üstün İşlemci ve Ekran Kartına Sahip Yeni Excalibur G911 Satışa Çıktı!

16.0” ile Türkiye pazarında pek olmayan yepyeni bir ekran boyutuna sahip Excalibur G911, 165Hz ekran yenileme hızı ile tüm oyuncuların ihtiyacı ve hatta ihtiyacından bile fazlası olan FPS değerlerini rahatlıkla sunuyor. 500NIT %100 sRGB ekran parlaklık detaylarıyla G911, oyunlarda daha gerçekçi görüntüler elde etmenin yanı sıra mimarlık, tasarım, grafik gibi alanlarda da ultra net ve aynı zamanda ultra canlı ve doğru renkleri veriyor. Dünyanın en iyi ekran kartı, işlemcisi ve benzeri özellikleri barındırmasına rağmen beklenilenin aksine 27mm inceliğe sahip olan G911, neredeyse standart oyuncu bilgisayarı inceliklerinde olup kullanıcılarına dünyanın en üst performanslarından birini 2,5 kg hafifliği ile kolay taşınabilir şekilde her an yaşatıyor.

Ultra Üstün Tasarım Ultra Güçle Buluşuyor

Mobil Platformlardaki En Üstün İşlemci ve Ekran Kartına Sahip Yeni Excalibur G911 Satışa Çıktı!

Metal tasarımı sayesinde hem daha ince hem de daha şık duran G911, akıllı turbo termal fanlarla birlikte çok yüksek performanslı ekran kartı ve işlemci barındırmasına rağmen sıcak-soğuk hava sirkülasyonunu çok hızlı şekilde gerçekleştiriyor. Böylece kullanıcılara anlık takılma ve kapanmaları yaşatmıyor. 3 bölgeye ayrılmış 65.026 tane farklı renk veren ve birbirinden farklı yanma modu sunan RGB klavyesi ile her an kişiselleştirilmiş aydınlatmayı da sunabilen G911, Dolby Digital ses sistemiyle de kaliteli ve berrak ses ve müzik deneyimini sunuyor. Ayrıca bulunduğu alandaki tüm bağlantıları denetleyerek en yüksek güçteki internete bağlanmayı sağlayan KILLER AX1675 wireless ile de rakiplerinden ayrışan Excalibur G911, saniyede 40 GB çift yönlü bant genişliğine sahip en yeni ve en hızlı aktarım portu olan Thunderbolt 4 ile de kullanıcılara ışık hızında bağlantıyı sunuyor.

Bütçeye ve ihtiyaca göre özelleştirilebilen ve ücretsiz ömür boyu performans garantisi sunan Casper Excalibur G911’e bu linkten ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR