Mount & Blade II: Bannerlord Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Mount & Blade II: Bannerlord Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Ankaralı oyun stüdyosu TaleWorlds'ün ellerinden çıkan Mount & Blade serisi, daha önceki oyunları ve yakaladığı başarıyla göğsümüzü kabartmıştı. Uzun süredir beklenen devam oyunu Mount & Blade II: Bannerlord da Steam'de göründü ve oyunun sistem gereksinimleri açıklandı.

Mount & Blade serisi kendine has bir yapıya sahip. Yani oyun için direkt rol yapma türünde diyemeyeceğimiz gibi aksiyon vb. şeyler de diyemiyoruz. Onun için Orta Çağ dövüş simülasyonu ve RPG türlerini bir araya getiren bir oyun tanımını yapmak daha doğru oluyor. Serinin önceki oyunlarıyla "gelmiş geçmiş en iyi 50 yapım" gibi listelerde kendisine yer bulan ve onlarca ödül alan Mount & Blade'in yeni üyesi için ise heyecan devam ediyor.

Mount & Blade: Warband'ın 2010 yılında yayınlanmasından sonra oyuncular dört gözle devam oyununu bekler olmuşlardı. Yaklaşık iki yıl sonra da Mount & Blade II: Bannerlord duyurulmuştu. Üzerinden geçen onca süreden sonra artık oyunun çıkışına çok az kaldığını söyleyebiliriz. Bunu da Steam sayfasından anlamak mümkün! Yapımcılar tarafından Steam'e eklenen oyun, ilk kez bu platformda görünmüş oldu ve oyuncularla minimum sistem gereksinimleri de paylaşdı. Yapımın tam olarak ne zaman çıkacağı, fiyatının ne olacağı ve hangi platformlarda oynanabileceği henüz belli değil. Dört gözle o haberleri de bekliyoruz; ancak Steam sayfasının hazır olması, kendisinin de yakında geleceğinin bir göstergesi!

Mount & Blade II: Bannerlord Sistem Gereksinimleri:

-İşlemci: Intel i3-2100 / AMD FX-6300

-Bellek: 4 GB RAM

-Ekran Kartı: Intel HD 4600 / Nvidia GT730 / AMD R7 240

-Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

-İlave Notlar: Bu gereksinimler, yapımın son halinde değişikliğe uğrayabilir.

Mount & Blade II: Bannerlord'da Kale Savunması Böyle Yapılacak

Mount & Blade 2: Bannerlord Duyuruldu

Mount & Blade'in Yapımcılarından Yeni Oyun Caribbean

YORUMLAR