Nokia'nın Yeni Amiral Gemisi Alüminyum Gövdeli Olabilir

Nokia'ya yakın kaynaklardan Lumia 920'nin yerini alacak yeni Nokia amiral gemisinin muhtemel özelliklerine dair söylentiler yayılmaya başladı.

Nokia'nın Yeni Amiral Gemisi Alüminyum Gövdeli Olabilir

Nokia'ya yakın kaynaklardan Lumia 920'nin yerini alacak yeni Nokia amiral gemisinin muhtemel özelliklerine dair söylentiler yayılmaya başladı. Bu söylentilere göre yeni canavar "Catwalk" kod adına sahip olacak. Lumia 920'lerde tercih edilen canlı renklere sahip plastik gövdelerin yerine telefonu daha ince yapacak alüminyum gövdeler kullanma hazırlığında olan Nokia, eğer söylentiler doğruysa Lumia 920'ye yöneltilen kalın gövde eleştirilerini giderme amacında olabilir. Cihazı daha hafif hale getirecek olan alüminyum gövdelerin bir önceki renkli karakteri koruyacağı da belirtiyor.

Teknik olarak Catwalk'ın Lumia 920'ye yakın özelliklerde olacağından bahsediliyor. Bu durum daha güçlü donanımsal özelliklere sahip olması beklenen yeni telefon için hayal kırıklığı yaratabilir, ama daha ince, daha hafif, daha dayanıklı ve daha şık bir Lumia 920 olarak düşünüldüğünde yine de tercih edilebilir bir telefon olacağı kesin.

iPhone 5S farklı renklere sahip olacak

YORUMLAR