Samsung, Eğlenceli Videolar ile Galaxy Note 4 Reklamlarına Devam Ediyor

Samsung, Eğlenceli Videolar ile Galaxy Note 4 Reklamlarına Devam Ediyor

Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy Note 4 için başlatmış olduğu ''Note My Day'' videolu reklam kampanyası devam ediyor. 3 yeni video eklenen seride sosyal medyada ün salmış olan Rudy Mancuso ve Shaun McBride, günü kötü geçen Twitter kullanıcılarını şebeklikler yaparak eğlendirmeye çalışıyor.

Çift işlemcili mükemmel bir telefon olan Galaxy Note 4 için yürütülen videolu reklam kampanyası Samsung için oldukça başarılı geçiyor diyebilirim. Nedeni ise sosyal medya üzerinde istedikleri etkiyi oluşturabilmeleri. Bunun için sosyal medya üzerinde çok popüler olan 2 kişiyi kullanan Samsung'un Note My Day kampanyasında Twitter üzerinden günlerinin bir sebepten dolayı kötü geçtiğini belirten kullanıcılar, Rudy Mancuso ve Shaun McBride'dan bir video yada güldüren bir fotoğraf alıyolar. Elbette bu ikili gelen tüm Tweet'lere yanıt veremiyorlar fakat aralarından seçtikleri kişileri eğlendirekcek ve günlerinin iyi geçmesini sağlayacak türlü türlü numaralar yapıyorlar.

Bir reklam çalışması olan Note My Day kampanyası videolarında 2 sosyal medya fenomeni kullanıcıların yanıtlarını verirken Galaxy Note 4 kullanıyorlar ve her videoda cihazın farklı özelliklerine değiniyorlar. cihazın kamerası ile çekilen fotoğraf ve videoları yine cihazda bulunan uygulamalar ile düzenleyen ikilinin yaptıkları gerçekten komik. Aşağıda yer verilen video serisini kesinlikle izlemelisiniz.

Samsung'un Galaxy Note 4 için hazırladığı reklam videosu serilerinin tamamını aşağıdan sıra sıra izleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy S6’nın Ekranı Görüntülendi

YORUMLAR