Samsung Galaxy C5 Özellikleri ve Fotoğrafları İnternete Sızdırıldı

Samsung Galaxy C5 Özellikleri ve Fotoğrafları İnternete Sızdırıldı

Samsung’un yeni nesil bir orta-üst sınıf akılı telefon üretme hazırlığında olduğu internete sızan fotoğraflarla kanıtlanmış oldu. Yeni üretilecek olan Samsung Galaxy C5 metal kasalı olacak.

Samsung Galaxy C5 hakkında sızan sızdırılan fotoğraflar cihazın kasasıyla ilgili net bir şeyi ifade ediyor, o da metal kasalı bir cihaz olduğu. Aslında bu bir sürpriz değil, çünkü Hindistan menşeli piyasa araştırma merkezi Zauba, geçtiğimiz ay Samsung’un Galaxy C modelleri üzerinde çalıştığını fısıldamıştı. İnternete sızan fotoğraflar yeni cihazın Xiaomi Redmi Note 3’ü biraz andırdığını işaret ediyor.

Samsung Galaxy C5 teknik özellikleri

Üretim bandında SM-C5000 model numarasına sahip olan Galaxy C5, 1920 x 1080 piksel çözünürlüğünde ve 5.2 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip. Söylentilere göre, cihaz 1.52GHz hızında çalışan 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 617 işlemciyle birlikte gelebilir. Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemi kullanacak olan Galaxy C5, 4 GB RAM ve Adreno 405 GPU kullanıyor olacak. Bu özellikleri de cihazı orta sınıfın biraz üzerine taşıyor. 

Samsung Galaxy C5 Asya pazarı için hazırlanıyor. Avrupa’ya çıkacağı henüz belli değil. Dolayısıyla fiyatı hakkında da net bir bilgi yok. 

İşte Samsung Galaxy C5'in internete sızan fotoğrtafları.

Dev Telefon Xiaomi Max'ın Yeni Görüntüleri İnternete Sızdı

Samsung Amerika'da Apple'ın Ünvanını Elinden Aldı 1 Numaraya Yerleşti

YORUMLAR