Samsung Galaxy Note 3 Prototipi Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note 3'ün ele geçirilen prototipi cihazın en son alacağı hale dair bilgiler veriyor ve işte cihaz teknik özellikleri.

Samsung Galaxy Note 3 Prototipi Ortaya Çıktı

Samsung'un piyasaya sürmeyi planladığı bütün ürünlerin geliştirilme süreci boyunca teknoloji meraklılarının ilgisini cezbettiği, lansmanların ardından ise satışların başlamasıyla büyük bir cihaz talebi olduğu kesin. Geçtiğimiz aylarda Samsung Galaxy S4 ile başlayan süreç Samsung'un oldukça lehine işlemişti ve şirket Apple'ın satışlarını dahi geride bırakabilmişti.

Elbette şimdi ise tüm gözler Samsung Galaxy Note 3'e çevrilmiş durumda ve cihaza dair en ufak bir görseli, bilgiyi yakalamak için onlarca farklı teknoloji blogu adeta dört dönüyor. Sammobile'ın elde ettiği yeni prototip Galaxy Note 3 modeli ise bu arayışlar içerisinde en başarılılardan birisi olmayı başardı. Elbette henüz prototip aşamasında olan modelin son halini alıp almadığı bilinmiyor ancak genel olarak Samsung'un Galaxy Note 3'te de çizgisini bozmadığını görüyoruz.

Cihazın özelliklerine dair beklentiler ise 5.99 inçlik bir sAMOLED ekran, 13 megapiksel kamera, Exynos 5420 Octa veya Snapdragon 800 işlemci olacağı yönünde. Bunun yanında S Pen ve Android'in 4.2 yahut 4.3 sürümünün de Galaxy Note 3'te yer alacağı düşünülüyor. Samsung'un Android arayüzü Touchwiz'de de değişiklikler olacağına dair beklentiler var.

Samsung Galaxy Note 3'ün, daha önceki Samsung modellerindeki ürün malzeme kalitesinden dolayı gelen şikayetleri engellemek için çok daha kaliteli malzemelerden üretileceğine dair de sızdırılan bilgiler mevcut. Bunun ne kadar gerçek olduğunu ise bizlere zaman gösterecek.

YORUMLAR