Samsung Galaxy Note 5 de Edge Modasına Uyabilir

Samsung Galaxy Note 5 ile iligli ilk bilgiler ortaya çıkmaya başldı

Samsung Galaxy Note 5 de Edge Modasına Uyabilir

Samsung, geçtiğimiz günlerde yeni amiral gemisi olan Samsung Galaxy S6'yı bütün dünyaya tanıttı. Samsung Galaxy S6'nın standart versiyonunun yanında tanıtılan Samsung Galaxy S6 Edge, Samsung'un ortaya çıkarmış olduğu kavisli ekran teknolojisini kullanması açısından dikkatleri üzerine çekmişti. Geçen yıl içerisinde yine aynı teknolojiye sahip olan Samsung Galaxy Note Edge de piyasaya sürülmüştü; fakat bu mobil cihaz sanıldığı kadar büyük etki yaratamamıştı. Samsung Galaxy S6 Edge için alınan güzel yorumlar firmanın bu konu hakkındaki stratejilerini devam ettirme kararı almasına sebep olmuş gibi görünüyor.

İspanya'da düzenlenen MWC 2015 etkinliğinde demeçler veren Samsung yetkilileri her iki kenarında da ekran yer alan Edge model telefonlar için uygulama geliştiricilerini teşvik etmeyi amaçladıklarını söylüyorlar. Geleceğe dönük bir yatırım olan bu strateji Samsung Galaxy Note 5'te de kavisli ekran kullanılabileceğine işaret ediyor olabilir. Samsung'un ürün stratejisi takımının liderlerinden olan Roh Tae-Moon da bu konuyla paralel söylemler paylaşmakta.

Samsung Galaxy S6'nın tanıtılmasının ardından bir sonraki büyük duyuru yeni Smasung Galaxy Note modelinin duyurusu olacak. Bu bilgilerin doğru olup olmadığını kısa süre içerisinde öğrenmeyi umuyoruz.

Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge Avrupa'da Ön Siparişe Sunuldu

YORUMLAR