Samsung Galaxy S4 Mini Göründü

Samsung henüz yeni Galaxy S4’ün duyurusunu yapmışken şimdi de Galaxy S4 Mini gündeme geldi. Samsung’un Galaxy S3 ile start verdiği Galaxy Mini serisinin ikinci üyesi olmaya hazırlanan Galaxy S4 Mini göründü. Daha önce söylentileri ortaya çıkan Galaxy S4

Samsung Galaxy S4 Mini Göründü

Samsung henüz yeni Galaxy S4’ün duyurusunu yapmışken şimdi de Galaxy S4 Mini gündeme geldi. Samsung’un Galaxy S3 ile start verdiği Galaxy Mini serisinin ikinci üyesi olmaya hazırlanan Galaxy S4 Mini göründü. Daha önce söylentileri ortaya çıkan Galaxy S4 Mini’nin gerçek olma ihtimali yükseliyor. Öyle ki söz konusu cihaza dair bir görüntü internette dolaşmaya başladı bile.

Her ne kadar resmi bir kaynak olmasa da Samsung’un sağlam fan gruplarından birisi olan Sammobile tarafından ortaya çıkan Galaxy S4 Mini görsellerinin gerçek olduğunu söyleyebiliriz. Tasarım olarak Galaxy S4’ün neredeyse aynısı ancak ebat olarak küçülmüş hali olan Galaxy S4’ün şık göründüğünü söyleyebiliriz.

Teknik özelliklerine göz atacak olursak; Samsung Galaxy S4 Mini’de 4.3 inçlik mini olmayan Super AMOLED ekran bulunuyor. 1.6 GHz gücünde çift çekirdekli bir işlemciye sahip olan Galaxy S4 Mini’nin önümüzdeki aylarda duyurulması bekleniyor.

Metro: Last Light - Kurtuluş Videosu

YORUMLAR