Samsung Galaxy S5 İçin Android 5.0 Lollipop Türkiye'de Yayınlandı

Samsung Galaxy S5 için Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Türkiye’de Yayınlandı

Samsung Galaxy S5 İçin Android 5.0 Lollipop Türkiye'de Yayınlandı

Ülkemizdeki Galaxy S5 kullanıcıları, Note 3 ve Galaxy S4’e gelen Android Lollipop güncellemeleriyle 'bize neden sıra bir türlü gelmedi’ diye düşünürken sevindirici haber geldi. Samsung Türkiye, sosyal medya sayfalarında Galaxy S5 kullanıcılarını mutlu edecek haberi duyurdu.

Samsung Türkiye ekibi, Facebook resmi sayfalarından Android 5.0 Lollipop güncellemesinin Türkiye için geldiğini resmen paylaştı.

Bu güncellemeyle beraber artık telefonların ara yüzünde bazı değişiklikler yapılabiliyor. Bildirimler kilit ekranında görülebilir hale geliyor ve son kullanılan uygulamalar menüsü de görsel anlamda yenilenmiş oluyor. Kısaca Galaxy S5 kullanıcılarının beklediklerine değecek yenilikler artık telefonlarında olacak.

Tüm bu geliştirme ve iyileştirmeleri görmek için, cihazınızın yazılım güncelleme bölümüne girerek Android’in son versiyonunu cihazınıza yükleyebilirsiniz. Türkiye'de Galaxy S5 kullanıcıları tarafından beklenen bir süredir beklenen güncellemenin getirdiği heyecan twitter sayfalarında hızla paylaşıldı. 

Güneş Batana Dek SamsungGalaxy S5

Lollipop’un Kullanıcı Dostu Ayar ve Bildirimleri

YORUMLAR