Steam Yaz İndirimleri Kapıda!

Valve'nin sahibi olduğu dünyanın en başarılı oyun platformlarından olan Steam'in geleneksel mevsimlik indirimleri 2013'te de devam edecek gibi görünüyor. 

Steam Yaz İndirimleri Kapıda!

Valve'nin sahibi olduğu dünyanın en başarılı oyun platformlarından olan Steam'in geleneksel mevsimlik indirimleri 2013'te de devam edecek gibi görünüyor. Steam daha önceden de belli dönemlerde büyük çaplı indirim kampanyaları düzenlemiş ve oyun piyasasına canlılık getirerek oyunseverleri sevindirmişti. İndirimler o kadar büyük çapta olmaktaydı ki en popüler oyunları %90'a varan indirimlerle satın alabiliyorduk. 15 $ fiyata satılan Max Payne 3 gibi oyunların yanısıra 5 $ fiyatlı ortalama üstü oyunlar satın alabilmek mümkün oluyordu. 

Yeni indirim kampanyasının yaklaştığını ise Steam'e yığılmaya başlayan özel oyun paketlerinden anlayabiliyoruz. Borderlands, Trine, Dawn of War, FEAR gibi başarılı oyun serilerinin farklı oyunlarının bulunduğu paketler Steam'de yer almış bulunmakta. Bunun yanında Valve kendi oyun paketini de bu oyunlar arasına dahil ediyor.

Kampanyanın bu haftasonu başlaması muhtemel. Steam'i takip ederek kampanyadan anında haberdar olabilirsiniz.

Efes ve Fenerbahçe, NBA 2K14'te Yer Alacak

YORUMLAR