Uber Artık Dondurma Satacak!

Uber Artık Dondurma Satacak!

Uber dünya genelinde hizmet veren gelişmiş bir uygulama. Bu uygulama sayesinde istediğiniz bir noktaya lüks arabalar veya taksi çağırabiliyorsunuz. Fakat Uber'in son yaptığı yenilik sayesinde artık canınız dondurma çektiğinde, istediğiniz bir yere dondurma kamyonunu çağırabilir ve dondurma yiyebilirsiniz.

Uber'in dondurma aracıyla hizmet vermeyi planladığı yaklaşık 144 tane şehir var. Bu şehirlerin isimlerini geniş olarak yazmıyoruz fakat aralarında gelişmiş ülkelere ait birçok şehir yer alıyor. Uber bu gelişmiş 144 şehirde dondurma satışına başlamayı planlıyor. Bu sayede taksi ve özel araba çağırma özelliğiyle ilgi gören Uber'in kullanıcı kitlesi daha da artmış olacak. Yalnız bu şehirler arasında ne yazık ki İstanbul bulunmuyor.

Şirket dondurma satışlarını ülkede meşhur olarak ticaret  yapan dondurma firmaları yardımıyla yapacak. Bu sayede müşteriye en hızlı şekilde dondurma aracının ulaştırılması planlanıyor. Uber'in resmi bloğunda  yaptığı bu açıklamanın yanı sıra 144 ülkeye ait fiyat listesine de ulaşabiliyoruz. Mesela Los Angeles'ta 5 dondurma için 25 Dolar ödemeniz gerekiyor. Daha pahalı olan Londra'da ise fiyat 5 dondurma için 20 Pound olarak gözüküyor.

Sizce Uber dondurma hizmetiyle beklediği başarıyı yakalayabilecek mi?

Uber uygulamasına aşağıdaki bağlantılardan ücretsiz erişebilirsiniz.

Web Tabanlı Şifre Yönetim Programlarındaki Gizli Tehlike

YORUMLAR