Windows Phone için Vine Uygulaması Yayınlandı

Vine, nihayet Windows Phone Mağazası’ndaki yerini aldı.

Windows Phone için Vine Uygulaması Yayınlandı

Twitter’ın 6 saniyelik video paylaşma uygulaması Vine, nihayet Windows Phone Mağazası’ndaki yerini aldı. 40 milyon kullanıcısı bulunan servis, Windows Phone 8 işletim sistemi üzerinde çalışan Windows Phone cihazlarını destekliyor.

Geçtiğimiz ay Abu Dhabi’de gerçekleşen Nokia World Etkinliği’nde Vine uygulamasının Windows Phone platformuna yakın bir zamanda geleceğini müjdeleyen Twitter, sözünü tuttu ve resmi Vine uygulamasını yayına aldı. İlk olarak iOS platformu kullanıcılarına açılan kısa video paylaşım servisi Vine, bugünden itibaren Windows Phone Türkiye Mağazası’ndan indirilebiliyor. iOS Android platformundaki tüm işlevler, Windows Phone sürümünde mevcut. Windows Phone’un kamera Lens özelliği ile entegre şekilde çalışan uygulama ile takip ettiğiniz Vine kullanıcılarını ana ekranınıza sabitlemeniz de mümkün. Telefonunuzun ön ve arka kamerasını kullanarak eğlenceli anlarınızı kaydedebildiğiniz uygulama, Windows Phone’un kendine özgü tüm özelliklerinden yararlanıyor.

Yayınladığı günden bu yana büyük değişikliklere uğrayan Vine uygulamasının Windows Phone sürümünü Tamindir aracılığıyla güvenli ve hızlı şekilde indirebilirsiniz.

Twitter Fotoğraf Önizleme Özelliğini Kapatma

YORUMLAR