Xbox 720'nin İşletim Sistemi Windows 8 Olacak ve Online Zorunluluğu Olmayacak

Adı sanı bilinmeyen bir Microsoft çalışanı, uzun zamandan beri oyun dünyasında dolaşan “Yeni nesil Xbox konsolu sürekli internete bağlı olarak çalışmak zorunda olacak” haberlerine sinirlenmiş olacak ki bu tür bütün haberleri yalanladı. Üstüne de ekledi;

Xbox 720'nin İşletim Sistemi Windows 8 Olacak ve Online Zorunluluğu Olmayacak

Adı sanı bilinmeyen bir Microsoft çalışanı, uzun zamandan beri oyun dünyasında dolaşan “Yeni nesil Xbox konsolu sürekli internete bağlı olarak çalışmak zorunda olacak” haberlerine sinirlenmiş olacak ki bu tür bütün haberleri yalanladı. Üstüne de ekledi; Yeni Xbox konsolunda sürekli online olmak gibi bir zorunluluk olmayacak dedi.

Oyun oynamak için sürekli olarak internet bağlantısına ihtiyacınız yok. Sürekli bağlı olmak zorunda değilsiniz, Microsoft’un böyle bir amacı veya böyle bir girişimi bulunmuyor. Bu sözlerin sahibi ismini vermeyen Microsoft çalışanına ait. Her ne kadar doğru bilinmez ancak birçok oyuncuda bu mutluluk yarattı.

Microsoft’tan resmi bir açıklama gelmediği sürece bu ve bunun gibi haberlerin bir önemi olmayacak. Ayrıca Xbox 720’nin Windows 8’i kullanacağı söyleniyor. Bunun için Windows 8’in Xbox’a özel bir versiyonu hazırlanıyormuş. Bakalım bu haberler ne kadar gerçeği yansıtıyor bekleyip göreceğiz.

Gears Of War Judgment Ve God Of War Ascension'dan Hayal Kırıklığı

YORUMLAR