YouTube, Videolarınıza Eklemek için Arka Plan Müzik Kütüphanesi Oluşturdu

YouTube, Videolarınıza Eklemek için Arka Plan Müzik Kütüphanesi Oluşturdu

YouTube, kendi çektiğiniz veya elinizde bulunan videolara ekleyebileceğiniz müzikler içeren yeni bir kütüphane oluşturdu.

Güzel müzikler ile birlikte düzenlenmiş videoların her zaman daha ilgi çekici olduğu şüphesiz ki doğrudur. Çoğumuz izlediğimiz videolarda müziğe önem veririz. Bunu göz önünde bulundurarak kullanıcılarına yeni bir servis sunan YouTube, videolara ekleyebileceğiniz birbirinden güzel müzikler bulunan bir kütüphane oluşturdu.

Yeni açılan müzik kütüphanesinde 150'den fazla telif hakkı bulunmayan enstrümantal şarkı bulunuyor. Müzik yöneticisi özelliği sayesinde kütüphane içerisinden istediğiniz müzikleri süresine, türüne ve enstrümanına göre seçebilirsiniz. Beğendiğiniz şarkıları MP3 dosyası olarak indirebilir ve sonrasında videolarınıza ekleyebilirsiniz. 

Amatör veya profesyonel olarak video yapımı ile ilgilenen kullanıcılarının oldukça işine yarayabilecek olan özellik sayesinde pek çok kişi hazırladığı videolarına özenle seçilmiş müzikleri ekleyerek birbirinden harika videolar oluşturabilecek. Klasikten rock müziğe kadar geniş bir yelpazede müzikler sunan kütüphaneye göz atmak için tıklayınız.

Ayrıca kütüphaneye eklenen şarkıları başka yaratıcı fikirleriniz için kullanabilirsiniz. Sadece hazırladığınız videoların arkaplanı olarak değil geniş çağlı düşünerek herhangi bir projenizde kullanarak daha etkili ve başarılı sonuçlar elde edebilmek mümkün.

YouTube'un yeni arka plan müzik kütüphanesi hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

En İyi Video Düzenleme Programları

YORUMLAR