Yüzünüzü Kızartacak Bir Şey Yaptıysanız Söyleyin!

Yüzünüzü Kızartacak Bir Şey Yaptıysanız Söyleyin!

Sizin yaptığınız duyulduğunda yüzünüzü kızartacak ama kimseye söylemeden duramayacağınız bir şey mi yaptınız? Çekinmeyin, içinizi Awkward'a dökün.

Sanal alemin en avantajlı özelliklerinden biri kimliğinizi gerektiğinde gizleyebiliyor olmanız. Türkiye'de itiraf.com gibi yerel siteler bu tür paylaşımları olanların işini görmekle beraber, uzun uzun yazmak zorunda bırakıyor. Hem eğlenmek hem de içini dökmek isteyenlere kısa video çekip gönderme olanağı sunan Awkward, iPhone ve iPad kullanıcılarını markette bekliyor.

İster komik ister korkunç bir hikayeniz olsun, yüzünüz kızarmadan ve kimliğiniz ortaya çıkmadan videoda görüntünüzü istediğiniz kadar bulanıklaştırarak kaydedebildiğiniz Awkward, Alman video girişimi Redcyan tarafından geliştirilmiş. Ekibin kayıtların uzun ve sıkıcı olmaması için çekimleri 10 saniyeyle kısıtlamış olması eğlenceli kısmı korumayı sağlamış.

Kendi paylaşımınızla birlikte başkalarının gönderdiği videoları izlerken beğenebiliyor veya uygunsuz olarak işaretleyebiliyorsunuz. İtiraf sitelerine bir kez bile rastlayanların bile tahmin edeceği üzere, uygulama üzerinde en çok başından geçen cinsel deneyimleri anlatanlar bulunuyor. İtiraf videosuna eşlik eden bir de müziğin bulunduğu eğlenceli uygulamayı kullanırken sarhoş olmadığınızdan emin olmanızı tavsiye ederiz, zira cesurluğunuz sonra başınıza bela olabilir.

YORUMLAR