Able Archer Red Crucible 2

Able Archer Red Crucible 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 30,230
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rocketeer Games Inc.

Üç boyutlu görselleri ve başarılı ışıklandırma efektleri ile dikkat çeken Able Archer Red Crucible 2 sadece grafikleri ile değil ortaya koyduğu başarılı oynanış özellikleriyle de online oyun severlerin beğenisi kazanacak türden bir ya

Üç boyutlu görselleri ve başarılı ışıklandırma efektleri ile dikkat çeken Able Archer Red Crucible 2 sadece grafikleri ile değil ortaya koyduğu başarılı oynanış özellikleriyle de online oyun severlerin beğenisi kazanacak türden bir yapım. Oynanabilirliği başarılı kılan en önemli etkenler ise oyun içi kullanmanıza olanak tanınan tank, helikopter, jet gibi birçok farklı aracın bulunması.

Grafiklerinin bir online oyuna oldukça iyi görünüyor olması Able Archer Red Crucible 2’yi rakiplerinin önüne taşıyor. Şu an için sadece Windows sürümü indirilebilir olan Able Archer Red Crucible 2’nin yakında Mac verisyonun da yayınlanması bekleniyor. Bunun yanı sıra indirmeden oyunu internet üzerinden oynayabilme şansına sahipsiniz.

Oyunun 3 boyutlu grafikleri bizlere böylesi bir oyunu tarayıcı üzerinden oynayabileceğimiz gerçeğine uzaklaştırıyor ancak Able Archer Red Crucible 2 internet tarayıcıları üzerinden de çok akıcı bir şekilde çalışabiliyor. Oyun bir FPS oyununun verdiği görselliği oyuncuya aktaramıyor olabilir ama tarayıcı üzerinde çalışan en başarılı görsellere sahip olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

Able Archer Red Crucible 2’yi internet tarayıcınızda çalıştırmak için Unity Web Player’ı kurmanız gerekiyor. Oyununun oynanabilirliğini arttıran en önemli etkenler olan araçlar ise oyunda bizlere başarılı bir savaş ortamını hazırlıyor. Bu araçlarla birlikte diğer oyunculara karşı mücadele vermek artık daha keyifli ve daha eğlenceli bir hale dönüşecek.

Başarılı oynanabilirliği ve bir web oyununa nazaran sahip olduğu başarılı görselleri ile Able Archer Red Crucible 2 tamamen ücretsiz olarak online oyun severlerin beğenisine sunuldu. Hemen ücretsiz kayıt olup oynamaya başlayabilirsiniz.

ARTILAR

Oynanabilirlik

Tarayıcı Üzerinden Oynanabilmesi

EKSİLER

Düşük Grafikler

Atmosfer