Critical Strike Portable

Critical Strike Portable

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,040
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Critical Force Entertainment

Critical Strike Portable mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir online FPS oyunudur

Critical Strike Portable eğer FPS oyunu oynamayı seviyorsanız mobil cihazlarınızda bu heyecanı yaşamanızı mümkün kılan bir mobil oyundur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir FPS olan Critical Strike Portable kelimenin tam anlamıyla online FPS oyunlarının klasiği Counter Strike'ı mobil cihazlarınıza taşıyan bir oyun. Critical Strike Portable temel olarak tablet veya telefonlarınızı kullanarak takımlar halinde diğer oyuncularla savaşmanıza imkan veriyor. Dokunmatik ekranlarla uyumlu hale getirilen kontrollerin genel olarak rahat bir oynanış sunduğu Critical Strike Portable, ya da kısa adıyla CS Portable oyunu farklı platformlarda oynayan oyuncuları bir araya getiriyor ve hızlı bir şekilde online maçlar yapmanızı mümkün kılıyor.

Critical Strike Portable'da oyuncular oyunu dilerlerse internet üzerinden gerçek rakiplere karşı oynayabiliyorlar, dilerlerse tek kişilik oyun modunda botlara karşı oynayabiliyorlar. Oyunda 3 farklı oyun modu yer alıyor. Counter Strike'ta yer alan klasik terörist ve antiterörist savaşlarının yanısıra takım tabanlı deathmatch veya zombilere karşı hayatta kalma modu oyuna çeşitlilik katıyor.

Critical Strike Portable grafik olarak da tıpkı Counter Strike oyunun ilk dönemlerini hatırlatıyor.