Circle Stopwatch

Circle Stopwatch

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 107
  • DOSYA BOYUTU 1.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici huntingProductions

Windows Phone için kronometre uygulaması arıyorsanız hem ücretsiz hem de son derece zarif olan bu uygulamayı denemelisiniz.

Windows Phone kullanıcıları için tasarlanmış son derece zarif bir kronometre uygulaması olan Circle Stopwatch ile uzun zamandır bu mobil platformun eksik görülen bir boşluğu güzel bir şekilde doldurulmuş. Windows Phone işletim sisteminde entegre olarak bulamayacağınız bir özellik olan kronometre için tasarlanmış bir uygulama olarak baktığımız zaman karşılaştığımız görüntünün bizleri oldukça etkilediğiniz söylemeliyiz.

Circle Stopwatch'ı kullanmak çok kolay. Ekranın ortasında yer alan daireyi tıklamanızla birlikte sayaç başlıyor ve tekrar dokunmakla süreyi durdurabiliyorsunuz. Zaman değerlerini sıfırlamak istiyorsanız yapmanız gereken şey ise ekrandaki daireyi basılı tutmak. Özünde de kontrol bu kadar doğal ve kolay. Dolayısıyla neyin nasıl çalışıtığını çözmek için büyük bir zaman geçirmeniz gerekmeyecek.

Kaydetmek istediğiniz zaman turları için daireyi sağa veya sola sürükleyebiliyorsunuz. Arka planda çalışan ve sistemi yormayan bu uygulama hem sade hem de şık olmayı aynı anda başarıyor ve tamamen ücretsiz. Windows Phone için kronometre aramalarınızı bu uygulama ile sonlandırabilirsiniz.