Call of Duty Mobile APK

Call of Duty Mobile APK

kullanıcı

Call of Duty Mobile APK veya Google Play'den yüklenebilen popüler FPS oyunudur. Online mücadelelere katılmak için hemen Call of Duty mobil oyunu yükleyin.

Call of Duty Mobile, APK veya Google Play'den Android telefonlara indirilebilir. Android telefonlar için özel olarak tasarlanmış resmi Call of Duty oyunudur. Şu anda en çok oynanan mobil oyunlar arasında olan Call of Duty mobil hilecilere de geçit vermiyor. Nefes kesen online maçlarda yerinizi almak için hemen yukarıdaki Call of Duty Mobile APK İndir butonuna dokunarak Call of Duty mobil oyunu telefonunuza yükleyin. Hem Android hem de iOS platformunda milyonlarca kez indirilen Call of Duty Mobile apk indir, düzenli olarak güncellemeler almaya devam ediyor.

Call of Duty Mobile Apk Özellikleri

 • Mobil cihazlarda ücretsiz oynanabilir: Kişiselleştirilebilir kontrol sistemi, sesli ve yazılı sohbet, etkileyici üç boyutlu grafikler ve yüksek ses kalitesiyle telefondan konsol kalitesinde HD oyun deneyimi. Dünya genelinde en çok oynanan birinci şahıs nişancı oyununun heyecanını artık istediğiniz zaman telefonunuzdan yaşayabilirsiniz.
 • Çok sevilen oyun modları ve haritalar: Call of Duty: Black Ops ve Call of Duty: Modern Warfare oyunlarının ilk kez ücretsiz kullanıma açılacak olan efsanevi çok oyunculu haritalarında oynayın. Ya da arkadaşlarınızla bir araya gelip yepyeni 100 kişilik Battle Royale hayatta kalma haritasında oynamaya başlayın. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca oyuncuyla birlikte siz de eğlenceye katılın.
 • Eşsiz teçhizatınızı kişiselleştirin: Call of Duty Mobile oynarken karşınıza kilidini açıp alabileceğiniz bir sürü ünlü karakter, silah, kıyafet, skor serisi ve teçhizatınızı kişiselleştirmek için kullanabileceğiniz tertibat parçaları çıkacak. Bu teçhizatı Battle Royale, Takım Ölüm Maçı, Cephe Hattı, Herkese Açık, Ara ve Yok Et, Hakimiyet, Zorlu Nokta ve diğer nefes kesen çok oyunculu PvP modlarında savaşırken yanınızda getirin.
 • Rekabet dolu sosyal bir oyun: Rekabetçi Sıralama Modu'nda en üst sıraya yerleşmek veya arkadaşlarınızla birlikte oynarken en fazla Klan ödülünü kazanmak için becerilerinizi ve strateji yeteneklerinizi kullanın. Bu nefes kesen ve ücretsiz online FPS oyununda milyonlarca dost ve düşmanla rekabet edin ve kapışın.
 • Seçimlerle dolu ve karmaşık: Oynanış, kontroller ve teçhizat gibi konularda Call of Duty Mobile size kendini sürekli yenileyen, karmaşık ve derinlikli bir deneyim sunuyor.

Call of Duty Mobile APK İndir

Call of Duty: Mobile APK indirerek PC’deki en iyi FPS oyununu mobil cihazınızda oynamanın keyfini sürün. Activision ve Tencent Games ile birlikte mobil platforma çıkardığı Call of Duty mobil oyunu Call of Duty: Mobile (eski adıyla Call of Duty: Legends of War), orijinal CoD oyunundaki tüm karakter, harita, silah, ekipman ve savaş ruhunu sunuyor. 100 oyunculu Battle Royale savaş alanı mı? 5'e 5 takımlarla hızlı tempolu ölümüne maç mı? Yoksa keskin nişancıların karşılaşması mı? Activision'ın ücretsiz Call of Duty Mobile oyununda hepsi var.

Mobil platformda orijinal Call of Duty oyunundan uyarlanan ilk mobil oyun olma özelliğini taşıyan Call of Duty Mobile’da Captain Price, Ghost ve diğer ironik Call of Duty karakterleriyle gerçek zamanlı çok oyunculu çarpışmalara giriyorsunuz. Hızlı tempolu taktiksel oynanış sunan Call of Duty Mobile oyunu, detayların göze çarptığı, etkileyici efektler sunan AAA konsol kalitesinde grafikleriyle görsel anlamda da kalitesini ortaya koyuyor. Farklı oyun modlarında 5’e 5 gerçek oyunculara karşı online savaşıyor, tek olarak veya arkadaşlarınızla birlikte zombilere karşı hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. Nuketown, Crash, Hijacked ve diğer bilinen klasik Call of Duty haritalarında karşı karşıya geliyorsunuz. Kahramanlarınızı, silahlarınızı özelleştirebiliyorsunuz. Online multiplayer maçlar boyunca kazanılan özel destek sistemi Scorestreaks de mobil sürümde unutulmamış.

En iyilere karşı hayatta kalmak için gereken becerilere sahip misiniz? Call of Duty Mobile'ı şimdi indirin!

 • Dünyanın ilk Birinci Şahıs Nişancı (FPS) oyunu mobilde!
 • Birden fazla gerçek oyuncuları karşı karşıya getiren (PvP) oyun modları
 • Takımınızı toplayın.
 • Efsane haritalarda oynayın.
 • Ekipmanınızı kişiselleştirin.
 • Arkadaşlarınızın yanında savaşın.
 • Zombi ordusuyla savaşın.
 • İkonik boss’larla mücadele edin.

XAPK Nedir? Bilgisayarda Nasıl Açılır?
MOBİL

XAPK Nedir? Bilgisayarda Nasıl Açılır?

XAPK nedir, bilgisayarda nasıl açılır? Bu rehberde son dönemlerde sıkça denk geldiğimiz XAPK dosyası hakkında merak edilen bazı soruları yanıtlayacağız.