ezPDF Reader

ezPDF Reader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,575
  • DOSYA BOYUTU 4.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Unidocs Inc.

ezPDF Reader, Windows 8 tablet ve bilgisayarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz modern pdf görüntüleme uygulaması.

Windows 8 işletim sistemli bilgisayar veya tablet kullanıcısı iseniz pdf dosyalarını görüntülemek için ekstra bir yazılıma ihtiyaç duymazsınız. Ancak işletim sistemini yüklediğinizde birlikte gelen okuyucu uygulaması kullanıcıların pdf dosyalarını görüntüleme ihtiyacını karşılaşmak amacıyla tasarlandığından düzenleme seçeneği sunmamaktadır. ezPDF Reader ise pdf belgelerinizi görüntülemenin yanında düzenleme ve çevirme seçeneklerini de sunuyor.

Windows 8’in entegre pdf uygulaması veya Adobe Reader Touch temelde pdf belgelerinizi görüntülerken ihtiyaç duyacağınız tüm seçenekler sunar. PDF uzantılı önemli belgelerinizi boyutu ne olursa olsun hızlıca açabilir, gezinme çubuklarını kullanarak sayfalara rahatlıkla okuyabilirsiniz. Ancak belgelerinizi görüntülemenin dışında belgede önemli bulduğunuz noktaları işaretlemek, altını çizmek, çektiğiniz bir belgeyi pdf formatına çevirmek isteyebilirsiniz. Tam bu noktada önerebileceğim ezPDF Reader, tüm bu seçenekleri sunuyor.

Tamamen ücretsiz gelen ve reklam içermeyen ezPDF Reader, son derece modern bir arayüz ile geliyor. PDF belgelerinizi uygulama içerisinden açabildiğiniz gibi pdf dosyasına sağ tıklayıp ezPDF Reader’ı seçerek te açabiliyorsunuz. PDF belgenizde önemli gördüğünüz yerleri belirtmeniz (metnin üstünü, altını çizme ve renklendirme seçeneklerinin yanında şekil çizme, not ekleme mevcut) için de kullanımı basit araçlar sunan uygulamanın öne çıkan özelliği ise web kameranızla çektiğiniz veya hali hazırdaki bir resmi pdf formatına çevirmesi. Diğer bir beğendiğim özelliği de son görüntülenen ve düzenlenen pdf belgelerini başlangıç ekranında doğrudan göstermesi.

ezPDF Reader’ın Türkçe dil desteği sunmaması, pdf belgelerini imzalamanıza izin vermemesi dışında bir eksiği bulunmuyor.