Lie Detector Fun Game

Lie Detector Fun Game

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 247
  • DOSYA BOYUTU 2.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici softwego

Lie Detector Fun Game, Android telefon ve tablet sahiplerinin oynayarak gerçekleri ve yalanları ortaya çıkaracağı eğlenceli bir oyundur.

Lie Detector Fun Game, arkadaşlarınızın, çocuklarınızın yada tanıdıklarınızın gerçekleri söleyip sölemediğini test etmenizi sağlayacak olan eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunudur.

Önceden hazırlayabileceğiniz soruları uygulama ile birlikte arkadaşlarınıza sorarak doğru yada yalan sölediklerini tarayan uygulama size yeşil ışık yaktığında arkadaşınız doğruyu söylüyor, kırmızı ışık yandığında ise yalan söylüyor anlamına gelmektedir. İstediğiniz 5 soru hazırlayabileceğiniz uygulama bu soruları tekrarlayacaktır. Ayrıca bu soruları rastgele olarak da yöneltme seçeneği bulunuyor.

Android cihaz sahiplerinin oynayabileceği en iyi yalan makinesi oyunlarından biri olan Lie Detector Fun Game'in arayüzü oldukça etkileyici diyebilirim. Bununla birlikte oldukça sade tasarlanan ana ekran üzerinde sadece doğru ve yalanı tespit etmek için gerekli parmak tarama alanı ve göstergeler bulunuyor.

Arkadaşlarınız ile toplandığınızda oynayabileceğiniz eğlenceli oyunlar arasında yer alan Lie Detector Fun Game'i hemen ücretsiz olarak indirerek denemenizi tavsiye ederim.