Mynet Çanak King

Mynet Çanak King

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,389
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mynet

Mynet Çanak King, king oynamayı sevenlerin boş vakitlerinde Facebook üzerinde king oynamasını sağlayan eğlenceli ve ücretsiz bir kart oyunu.

Mynet Çanak King, batak ile birlikte en popüler kart oyunlarından bir tanesi olan King oyununun Mynet çanak versiyonu. Facebook üzerinde ücretsiz olarak oynayabildiğiniz oyunun klasik kingden tek farkı çanak olması. Eğer daha önce Mynet'in çanak oyun versiyonlarından bir tanesi oynamadıysanız, çanak oyuna ekstra heyecan katan bir ödül sistemi. Oyuncuların oyundan önce masaa koyduğu paraların bir kısmını çanak bölümüne ayırıp, kıran kişiye bir kerede veren oldukça eğlenceli bir sistem.

Oyunun diğer tüm detayları klasik king ile tamamen aynı. Acemilerden başlayarak efsanalere kadar uzanan odaların sırasıyla yükselen minimum giriş miktarları bulunuyor. Eğer girdiğiniz oyunları kazanıp daha fazla paraya sahip olursanız, daha yüksek miktarlar kazanabileceğiniz masalara geçebiliyorsunuz. Fakat şanssız olup kaybederseniz yani rıfkıdan kaçamayıp eksileri yerseniz ve paranız biterse, günlük olarak sunulan bonus ve ödüller ile para elde edebiliyor yada satın alabiliyorsunuz.

Online king oyununa göre oldukça sade ve anlaşılır bir arayüze sahip olan Mynet Çanak King'i oynayabilmek için tek ihtiyacınız olan şey ise bir Facebook hesabı. Hesabınız ile Facebook girişi sağladıktan sonra oyuna da kolayca girerek hemen farklı odalarda king oynamaya başlayabiliyorsunuz.

Akşamları kafa dinlemek, stres atmak, eğlenmek, boş vakit değerlendirmek yada günü herhangi bir zamanında vakit geçirmek için oynayabileceğiniz oyunu mutlaka denemenizi tavsiye ederim.